Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant, który mi pomógł
4106
#igrek nieaktywny
16 marca 2013r. o 16:26
TOjsienka napisał(a): Obowiązki?A sprawa chyba z przed dwóch lat np jak zatłukli policjanta na przystanku bo nie mógł patrzyć na wandalizm mimo że nie był na służbie czekał tylko na autobus?Też to był jego obowiązek?Przecież mógł udawać jak wszyscy że nic nie widzi bo na czole nie miał napisane PRACUJĘ W POLICJI.
Tego sie nie pamięta tylko najprościej jest wygrzebać kompromita z netu i najazd

Dokładnie TOjsienka :) Tych rzeczy i wielu innych buraki nie pamiętają. Tak jak napisał Edek, jest wielu u nas w Bolesławcu również - głównie dzielnicowych, dochodzeniowców, którzy pomogli (w różny sposób) rodzinom, które przechodziły "piekło". Mało jest interwencji domowych gdzie dochodzi do przemocy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
16 marca 2013r. o 16:38
Był taki, który pomógł mi wziąć kredyt ale przy jego spłacie już pomocy nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ofiara niezalogowany
16 marca 2013r. o 16:43
Policjanci bolesławieccy kłamią. Policjanci składają pozwy do sądu na obywateli, którzy bronią porządku, pragną chronić zdrowie i życie swoich bliskich, sąsiadów i swoje. Kłamią zeznając w sądzie. Ofiary pokazują zdjęcia z faktów, wskazują świadków, a policjanci zeznają że obywatel może sobie daty i godziny zmieniać jak chce w aparacie. Czy takich policjantów chcemy ?!!! Nigdy, wolelibyśmy aby broniła nas mafia jakakolwiek, która broniłaby uczciwych ludzi i ofiary, a nie przestępców, których broni policja. Uważam, że policja nam zagraża a nie broni. A już na pewno nie czuję żadnego z ich strony bezpieczeństwa, do którego została przecież powołana. Policjant nie mówi, ze idzie do pracy, tylko mówi mam służbę. Znaczy to, że ma służyć obywatelom, a jest dokładnie odwrotnie. Raczej my obywatele służymy naszymi podatkami, aby policję utrzymać, chyba że nie mam racji ?! Mam jak najgorsze zdanie o bolesławieckiej policji, na którą złożyliśmy skargę do Strasburga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
16 marca 2013r. o 16:52
~Ofiara napisał(a): (...) Czy takich policjantów chcemy ?!!! Nigdy, wolelibyśmy aby broniła nas mafia jakakolwiek, (...).

Podejrzewam, że nie stać Cię na to aby chroniła Cię mafia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WK niezalogowany
16 marca 2013r. o 17:51
Jest tak jak pisze większość, po co utrzymywać policję, skoro nie spełnia swojej roli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
16 marca 2013r. o 17:59
Najpierw to niech oni sami sobie pomogą.Sytuacja sprzed dwóch dni pod Świebodzinem - gdyby to nie było tak tragiczne to byłoby śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2013r. o 19:06
~Edek cudotFurca napisał(a):
~ napisał(a):
ja nic nie myśle....
a pisze na temat- kolega wystawil swojego ,,faworyta" powyżej...
(...)

nie myślisz bo pewnie Cię ta czynność boli :] prawda jest taka, że powinieneś zerknąć jeszcze raz, może nawet dwa, przeczytać powolutku i zaznajomić się... o czym jest ten temat tak na prawdę. Otóż pomogę Ci gdyż możesz mieć z tym problem. Temat jest o Policjantach, którzy pomagają w czynnościach związanych z przemocą domową :] Głównie dotyczy to dzielnicowych.

szkoda wzroku na takie artykuły...
do roboty niech sie wezmą lepiej....nagrodą za ich prace jest ich wynagrodzenie i basta !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
16 marca 2013r. o 20:13
~ napisał(a):
...
do roboty niech sie wezmą lepiej....nagrodą za ich prace jest ich wynagrodzenie i basta !

Nikt tu nie twierdził inaczej :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza