Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ocice na topie!
8442
#pim nieaktywny
16 marca 2013r. o 22:52
I ja tam byłam i miód słodki piłam i dobrze się bawiłam....:) Super impreza serdecznie polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 7:32
"Nagrodę europosłanki Lidii Geringer de Oedenberg, wycieczkę do Parlamentu Europejskiego wygrała Alina Rydzak z Bożejowic, za przygotowanie bardzo smacznego, nadziewanego indyka."

Alina Rydzak? HALINA Rydzak! Wasz profesjonalizm pozwala wam robić takie błędy? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestniczka niezalogowany
17 marca 2013r. o 8:48
Żaden błąd. Byłam na imprezie i słyszałam, że wygrała Alina Rydzak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz Marczewski niezalogowany
17 marca 2013r. o 8:49
~ napisał(a): "Nagrodę europosłanki Lidii Geringer de Oedenberg, wycieczkę do Parlamentu Europejskiego wygrała Alina Rydzak z Bożejowic, za przygotowanie bardzo smacznego, nadziewanego indyka."

Alina Rydzak? HALINA Rydzak! Wasz profesjonalizm pozwala wam robić takie błędy? :|



Poniżej załączam Protokół Komisji Konkursowej.[img=1363506545_5ynkugv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 marca 2013r. o 8:50
Tak to jest z tymi anonimowymi wrzutkami ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 8:59
emem napisał(a): Tak to jest z tymi anonimowymi wrzutkami ;)


Znam zwyciężczynie osobiście, anonimowość nie ma nic do rzeczy :P chodzi o zgodność artykułu z faktami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 marca 2013r. o 9:10
~ napisał(a):
emem napisał(a): Tak to jest z tymi anonimowymi wrzutkami ;)


Znam zwyciężczynie osobiście, anonimowość nie ma nic do rzeczy :P chodzi o zgodność artykułu z faktami.


Faktem jest protokol konkursu.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 9:14
W protokole jest błąd. To ty jesteś tutaj Dziennikarz. Zweryfikuj to. Moje info jest na 100%.

Zmoderowano 17.03.2013 godz.9:17 - powód: usuniete zbedne cytowanie (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.