Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ocice na topie!
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 10:31
~XYZ napisał(a):

Do anonima ,może znasz tą panią jako Halina a w AKCIE URODZENIA ma może zapisane Alina.Ja też znam dużo osób co mówi się na nich inaczej a w dowodach maja inne imiona.O niektórych że mieli inne imiona dowiedziałem się jak już byli starszymi ludźmi.



Anonimie, akurat tym razem jest właśnie odwrotnie! CZęsto mówią do tej Pani Alina, a ma na imię Halina :P

Bolec.info jest takie solidne, że im się tego sprawdzić nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 marca 2013r. o 10:33
~ napisał(a): Bolec.info jest takie solidne, że im się tego sprawdzić nie chce.


Oficjalny protokol komisji konkursowej, zaprezentowany powyzej, jest bardzo waznym zrodlem informacji.

Proponuje skupic sie na tematyce konkursu i jego idei.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 marca 2013r. o 10:34
Wszyscy się skupiają na tematyce konkursu i jego idei :P

Zmoderowano 18.03.2013 godz.10:37 - powód: usuniety niepotrzebne cytowanie (emem)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 17:13
nie wiem ,może ktoś mnie oświeci??od kiedy to taki indyk?jest u nas tradycją wielkanocną?myślałam,że biała kiełbasa,barszcz biały,żur...świat się zmienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 marca 2013r. o 23:58
Pisałem, że moje info jest na 100%! :) pozdrawiam uniżenie, podziękowania nie są konieczne!

to tylko ja twój alter ego ;)

Zmoderowano 19.03.2013 godz.03:15 – powód : offtop (moderator - admin techniczny)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j.p niezalogowany
7 kwietnia 2013r. o 7:48
jak można być tak zawisnym do koleżnanki z koła gospodyń z rakowic co wygrała nagrodę czy pani sołtys aż tak bardzo chce zbierać wszystkie zasługi tylko dla siebie bo po karzdej imprezie są jakieś zatargi z panią sołtys z koła gospodyń z Bożejowice i Rakowice nie rozumiem jak takim można byc człowiekiem !! [img=1365313687_76goybv.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza