Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szok! Bolesławianie chcą oddać "Orkę" pijarom!
2900
#falco nieaktywny
19 marca 2013r. o 13:33
szybciej wystawił bym się na strzał niż zmienił swoje poglądy ...
tak jak teraz...hehehe :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3043
#agrafka77 nieaktywny
19 marca 2013r. o 17:44
Ja proponuję żeby z jednego komputera można było oddać jeden głos...wtedy ta ankieta będzie może coś warta... :D

W życiu musi być dobrze i niedobrze.Bo jak jest tylko dobrze to niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 marca 2013r. o 18:01
jeśli będzie poważna zonda bez durnych możliwości odpowiedzi ,to wtedy będzie można się przejmować wynikami !!


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2013r. o 8:01
prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozsądny:D niezalogowany
20 marca 2013r. o 15:26
niech zburzą :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bla niezalogowany
20 marca 2013r. o 20:11
i trzeba by chodzić na basen w habcie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
20 marca 2013r. o 21:10
Proponuję więcej takich sond :) bo ii z tego mają pożywkę :) bu haha. .. i ilość odwiedzin i wizyt im rośnie a przynajmniej tak im się wydaje:) Mam wrażenie, że mają obsesję i większość swojego czasu , dnia i nocy poświęcają na to co u Was.... nie wiem, czy to już jakaś fobia nie jest i czy nie kwalifikuje się na wizytę u specjalisty... OBRZYDLIWE to jest i niesmaczne - delikatnie mówiąc po prostu...."profesjonaliści od siedmiu boleści" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
20 marca 2013r. o 21:17
I wiecie co... widzę Wasze "byki" ale dla mnie to i tak mniej ii jest niż zjadliwość zadufanego w sobie profesjonalnego gwizdka i starej profesjonalnej zdewociałej "dulskiej"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza