Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Medialna afera o 100zł?!
~mir.ko niezalogowany
18 marca 2013r. o 16:04
czesty motyw zamieszania wykorzystywany na stacjach paliw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanM niezalogowany
18 marca 2013r. o 16:08
Raczej na policję, albo komisariat policji w Bolesławcu...
Bo w przeciwnym razie wygląda to tak : wiem, ale nie powiem :D
Więc po co byli na policji ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 16:27
Jak wchodzi cygan i chce coś kupić to lepiej od razu wzywać policję bo wiadomo że zaraz się rozmyśli.
A najlepiej to od razu strzelać bez ostrzeżenia.
(nie jestem rasistą ,nie lubię tylko złodziei)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ks niezalogowany
18 marca 2013r. o 16:32
kilka lat temu miałam identyczną sytuację. też cyganka z dzieckiem na ręku najpierw zrobiła zakupy, dała banknot 200 zł później zrobiła zamieszanie, że nie chce tych zakupów więc oddałam jej pieniądze a po fakcie okazało się że podmieniła 100 zł na banknot 10 zł. poszłam z tym na policję ale z braku wykrycia sprawców śledztwo umorzono. jedynie co to dostałam zaświadczenie z policji o zgłoszeniu kradzieży. od tej pory nie obsługuję cyganów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
18 marca 2013r. o 17:09
"Cygan to złodziej i tak już zostanie, Pan Jezus w Biblii ma to napisane"


MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gzy niezalogowany
18 marca 2013r. o 17:46
a bolec.info zazdrosny bo znów olani zostali:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
18 marca 2013r. o 17:56
Moment zwinięcia pieniędzy widać jak na dłoni i nie trzeba być żadnym specem policyjnym. Oglądnijcie ten film kilka razy albo w w zwolnionym tempie to zobaczycie ,że kiedy jedna zagaduje to ta druga co trzymała kasę "zawija" dolny banknot pod spód (składa go w pół), a później kiedy bierze do drugiej ręki i oddaje to ten banknot jeszcze raz zwija. Później kiedy wkłada do portfela cały banknot to ten "zwinięty" banknot jest już od wewnętrznej str portfela nie widoczny dla kamery.
Swoją drogą co się dziwicie że materiał był przekazany do "najrzetelniejszych i najbardziej wyważonych". Swój wspiera swego. Jakby BOK i inne instytucje miejskie nie przekazywały news'ów w pierwszej kolejności do "mało istotnego" to by bidula w ogóle nie wiedział co się w mieście dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
18 marca 2013r. o 18:03
I jeszcze jedno. Artykuł z 18.03.2013 o wydarzeniu z 28.02.2013, a odtwarzanie monitoringu z 18.02.2013. mamy wybrać średnią czy jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza