Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Medialna afera o 100zł?!
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 18:46
Patrzalski, bardzo dobrze wyglądasz w przebraniu cyganki!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 20:33
Gdzie podział się film? Chciałem cioci pokazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 20:37
jest na youtube bez cenzury. wpisz Monitoring - Kino Forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MaKo niezalogowany
18 marca 2013r. o 21:04
Te same cyganki próbowały mnie też okraść. Z tym, że 100 złoty "niby" spadło im na podłogę. Zamieszanie jeszcze zrobił ten mały (wszedł mi za ladę). Jak nigdy zachowałam zimną krew i wydarłam się, że jak mi nie odda tych pieniędzy to dzwonię na policję. Od razu się znalazły:) Takie kur** od razu trzeba policją straszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
18 marca 2013r. o 21:33
Bolec, rozczarowujecie coraz bardziej...

Szereg artykułów nieskładnie pisanych.
Szereg zdjęć fatalnej jakości.

Ostatnia historia o pisaniu po polsku bez użycia polskich liter (w tym przypadku czekałem na ruch, po którym wielu szczęka by opadła, jednak miast tego zamieciono go pod dywan).

A teraz powielacie idiotyzm innych, czyli krytykowanie tego co piszą tamci.
Jakiś śmieszny portalik, na którym wpisy na bieżąco są cenzurowane, by dopuścić tylko te, pasujące tym, którym aktualnie wchodzi się w tyłek.

Ocknijcie się, zanim po Waszym portalu zaczną hulać pustynne kołtuny !
Bycie liderem bardzo osłabia czujność !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~buryman niezalogowany
18 marca 2013r. o 22:34
szaryman -szary człowieczek.... i te twoje hasło dnia...ogarnij sie chłopino...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 marca 2013r. o 22:40


Zmoderowano 18.03.2013 godz.22:44 - powód: off-topic (emem)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 marca 2013r. o 22:48
Szaryman - dziekuje za opinie. Staramy sie ulepszac Bolec.Info i publikowac ciekawe teksty. Kazda opinia jest dla nas istotna!

Pozdro,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza