Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zawiani kierowcy autobusów

4469
#Patrzalski nieaktywny
23 marca 2013r. o 13:47
Jestem za tym ,żeby dmuchać . Masę kierowców wsiada za "kółko"pod wpływem --nieświadomie. Wypił wieczorem parę piw ,albo flaszkę z kolegą ,rano wsiada za kierownice ,czuje się dobrze .... myśli że jest trzeźwy ! Wypił niewiele ,ale zjadł też niewiele ,spał krótko ale czuje się świetnie, więc nawet nie podejrzewa ,że jest jeszcze pod wpływem "w stanie po spożyciu" jak to ładnie się nazywa "__) Lepiej sprawdzić to alkomatem, zanim wsiądzie za kierownice i narazi życie pasażerów ,a siebie na więzienie lub utratę prawka (w najlepszym przypadku) . Moim zdaniem,każdy obywatel który używa alkoholu i jeździ samochodem ,powinien być wyposażony w indywidualny alkomat . Alkomat z homologacją ,dostępny za "grosze" w końcu chodzi o bezpieczeństwo ,chodzi o życie ludzkie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
23 marca 2013r. o 14:15
ile jest wypadków kierowców pod wpływem alkoholu a ile z powodu zasłabniecia za kierownica? oczywiscie jak w temacie chodzi o kierowców autobosów.porównajcie sobie to co bylo slychac w ostatnich miesiacach.Kierowcy nie musza pic aby narazic zdrowie pasazera, wystarczy ze państwo podnosi wiek, a po 60 tce krazenie slabsze, w autobusie duszno, latem bardzo gorąco..i trageie nie trudno.Alkomat wyrywkowo mozna, ale nie codziennie każdego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIR niezalogowany
23 marca 2013r. o 22:41
Księżą i nauczyciele też powinni dmuchnąć, tak na wszelki, bo nigdy nie wiadomo :D :P :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
23 marca 2013r. o 23:41
niedługo wszyscy będą dmuchać i spowiadać się przed pracą .

dlaczego tylko kierowcy mają dmuchać, niech wszyscy dmuchają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podejrzliwy niezalogowany
23 marca 2013r. o 23:45
Patrzalski napisał(a): Jestem za tym ,żeby dmuchać ...

Jestem za tym, żebyś dmuchał codziennie i to nie tylko przed ale i po pracy bo mi podejrzany typ jesteś :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 marca 2013r. o 7:47
Ja pracuję w gorzelni ":) Poniżej promila nie schodzę ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
24 marca 2013r. o 19:47
Patrzalski napisał(a): Ja pracuję w gorzelni ":) Poniżej promila nie schodzę ;p
a przed wsiadaniem za kółko pijesz setkę na odwagę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 marca 2013r. o 20:59
Jasne :) Ruch w Bolcu taki ,że po trzeźwemu strach gdziekolwiek jechać :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.