Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złóż deklarację!
~Robert niezalogowany
29 marca 2013r. o 10:31
A Roman i jego radni gdzie się schowali? wystawili na ostrzał Bogu ducha winną kobietę. Żal "gospodarzu"! Do sukcesów to pierwszy przed kamerami, a jak problem to pod biurko się chowamy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
29 marca 2013r. o 11:20
Jak do 31 marca. Dopiero wczoraj wieczorem miałam druk w skrzynce teraz jestem w pracy. 31 wypada w niedzielę czyli termin zdania byłby dzisiaj. No hello supermenem to ja nie jestem. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2013r. o 12:02
Kilka dni temu dostałem druk i nagle mam sie zwolnić z pracy aby go zanieść ???? Powinno być co najmniej do końca kwietnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
29 marca 2013r. o 12:51
można wyslac poczta ja tam zrobie niech się wypchają urzedniki kurde kolejka na maxa paranoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
29 marca 2013r. o 13:24
Czyli jeśli nie złożę deklaracji to będa mi liczyć po 15 zł. Więc nie składam, bo nie mam zamiaru mieć w domu 4 pojemników, myć każdy kubek po śmietanie czy jogurcie, zbierać obierki do osobnych pojemników i za ich dzierżawę płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Segragacyjne paradoksy niezalogowany
29 marca 2013r. o 17:06
Przecież segragacja wychodzi w rezultacie drożej. Muszę kupić, albo wydzierżawić pojemniki, no ewentualnie po staremu worki, myć wszystko przed segregacją, więc dodatkowo woda, gaz i płyn, no i muszę mieć kompostownik (też kupić), bo mieszkam w domku, albo dymać z obierkami i skorupkami po jajkach do, jak to się nazywa, centralnego punktu odbioru, czy jakoś tak. A jak centralny, no to chyba w centrum. Nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
29 marca 2013r. o 20:06
http://jegoblog.pl/moje/mozna-jasne-ze-mozna-czyli-nie-wszedzie-smieci-to-paranoja/

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
30 marca 2013r. o 0:18
do twarzy ci w różowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza