Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orka w "Orce"!
~Anonim niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 12:06
hehe dobre 01.04.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bf niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 12:12
Niezłe jaja myślałem ,że to żart ale zrobili specjalne terarium czasowe na basenach odkrytych i tam do przygotowań będzie Orka pływała .Można przyjść zobaczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 12:15
Czerwoni ze starej nomenklatury, z układu próbują w każdy sposób obrzydzić Polskę - lepiej z ruskimi, niech robole pójdą do maszyn, baby na traktory a klasa robotnicza będzie kraść.
Ile jich dziś jest przy władzy, będziemy wyliczać - zacznijmy od powiatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 12:26
Cienki żart... Nie wiem kto by się na to nabrał. Bez sensu jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4395
#arekgawenda nieaktywny
1 kwietnia 2013r. o 12:56
~bf napisał(a): Niezłe jaja myślałem ,że to żart ale zrobili specjalne terarium czasowe na basenach odkrytych i tam do przygotowań będzie Orka pływała .Można przyjść zobaczyć

Czy to nie jest czasem prima aprilis ?? ??

gienio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 14:13
a ja na Orce słyszałem,że

prezydeny abtykuje we wtorek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 15:47
Zamiast wydawac 1,5 mln na orke (+ koszty wynagrozenia dla weterynarza i tresera, koszt utrzymania tak ,,niewielkiej'' rybki-wykarmenie, stworzenie i utrzymanie odpowiedniego środowiska wodnego dla takiego stworzenia) To lepiej podnieść temperaturę wody na sportowym i było by dobrze, poza tym obniżyć koszt biletu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 17:23
Pomimo,że dziś 1 kwietnia- newsik jak najbardziej prawdopodobny do realizacji w tle podejmowanych decyzji - hehehe nic mnie nie zdziwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza