Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orka w "Orce"!
~xyz niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 17:32
~Ja napisał(a): Pomimo,że dziś 1 kwietnia- newsik jak najbardziej prawdopodobny do realizacji w tle podejmowanych decyzji - hehehe nic mnie nie zdziwi


co prawda to prawda :D w naszym mieście już nic nas nie zdziwi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 17:42
Ja widziałem biały dym nad ratuszem .Chyba wybrali nowego prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZOSIA niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 17:45
arekgawenda napisał(a):
~bf napisał(a): Niezłe jaja myślałem ,że to żart ale zrobili specjalne terarium czasowe na basenach odkrytych i tam do przygotowań będzie Orka pływała .Można przyjść zobaczyć


Czy to nie jest czasem prima aprilis ?? ??

Byłam na basenach i rzeczywiście mają orkę ale bardzo małą ok 2 m do tego chcą wpuścić inne ciekawe stworzonka . Na pewno będzie atrakcja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 17:51
Ten żarcik jest dla mnie załosny :) co za bzdury raczycie wymyślać ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 21:22
Niech wpuszczą glonojady !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SHAKE niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 7:09
PRIMA APLILIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~filmowiec niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 7:50
To może nakrędźcie film "Uwolnić Orkę 8" i "Titanic 2" to napewno uratuje sytuacją AquaParku. Moja teściowa może grać Główną rolę w Orce 2 a ja z żoną w Titaniku ale nie dam się utopić bo w drugiej części żona utonie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SHAKE niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 8:27
~filmowiec napisał(a): To może nakrędźcie film "Uwolnić Orkę 8" i "Titanic 2" to napewno uratuje sytuacją AquaParku. Moja teściowa może grać Główną rolę w Orce 2 a ja z żoną w Titaniku ale nie dam się utopić bo w drugiej części żona utonie:)


DOBRE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza