Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja nie świętowała
~ niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 9:54
Można by debatować długo na ten temat, ale istotnym jest co znaczy nietrzeźwy kierujący? Dlaczego pytam, a dlatego, że wrzucanie do jednego worka wypitego do nieprzytomności kierującego oraz kierującego, który ma cele i ambicje w zyciu, ale wlaśnie 2 dni popił bo np. nadeszła niecodzienna okoliczność, po czym nastąpiła w organizmie kumulacja % i taki oto "Pan" jadąc rano (może nawet nie wiedział ze jeszcze coś wyzieje) wydmuchał w alkomat "swoją etykietke na przyszłość". Czyste teoryzawanie ale kurde bądźcię ludźmi, stańcie przed lustrem i powiedźcie "nigdy mi się nie zdarzyło" po czym parsknijcie śmiechem opluwając lustro tak intensywnie, żeby zaschnięta smuga codziennie Ci przypominała skąd się tam wzięła... Ile razy nawet nie bylismy świadomi, że nie czas za kółko ale mimo to usiedliśmy i sie "upiekło".. Sam nie popieram pijaństwa, a następnie brawury... Ale teksty typu "zabierać auto i sprzedawać"... pożal się Panie... Kontrastowa sytuacja z mojej kolekcji (a też mam ich sporo) od dluższego czasu mieszkam w Holandii, tutejsza policja w odróżnieniu od "naszej" nie szuka problemów tylko je rozwiązuje...niby drobna różnica ale kurde jednak ogromna. Zimą tego roku wracałem od znajomych. Było ok 3 nad ranem, dosłownie pod domem zatrzymał mnie patrol policji. Zobaczyli że polak to odrazu sznurówa do auta po alkomat...bo przecież dla nich jasne i oczywiste: Polak = wódka codziennie. Oczywiście załosne myślenie ale nie o to mi chodzi. Pytam Pana władzy, co zrobiłem, że mnie zatrzymali (to naprawde wyjątek, że na drodze zatrzymali) a on mi na to, że mam spaloną zarówkę z tyłu to raz, a dwa mam Polskie rejestracje (i wredny uśmiech). Myśle dobra coś mi tam alkomat pokaże, ale prawdziwy hit dopiero przede mną... Pokazalo (nawet nie wiem ile ale w tolerancji bo odlożył zabawke) i rusza kolejny drażliwy temat... Kulturalnie uświadomił mi, że palenie trawki nie jest zbrodnią, ale prosi mnie żebym na przyszłość nie robił tego podczas jazdy samochodem, jak mam ochote to zatrzymać pojazd, ale nie podczas jazdy. Teraz morał: w Polsce: jazda na podwójnym gazie, posiadanie marihuany, brak dokumentów podczas kontroli, w Holandii: mila rozmowa z Policją, najpierw stres, poźniej żarty, brak jakiegokolwiek mandatu (po co gnębić ludzi - pomagać im trzeba) a marihuana??? Tutaj coś zupełnie codziennego, żaden temat tabu... No ale jeszcze jeden problem, w nocy stacje pozamykane to skąd żarówke połapać? Żaden problem, Pan władza chętnie oddał swoją ze służbowego pojazdu.....Ludzie rozumiecie o czym mowa? Teraz chciałbym zobaczyć jak to Polska policja zatrzymuje kogoś w takiej sytuacji w Polsce... grzywny, wyroki i etykieta degenerata na cale życie... a na zachodzie? Miła rozmowa, po piwku i joincie i jeszcze zarobilem zarówke gratis... Mówiąc to nie chce nikogo usprawiedliwiać, ale narodu polskiemu brakuje tolerancji...Dla tych ktorzy pojadą zaraz po mojej wypowiedzi "idźcie opluć lustro" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 10:34
nie ma się co rozpisywać. Piłeś, nie jedź. Nie piłeś, wypij ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 10:37
ale policja nie swietowal ja bym sie klucil co to za ilosc mandatow itd sam w swieta jedzielem z kolega i siostra z nudow po jedeje wiosce i policja jak stal w jednym miejscu i krotko powiem spali na siedzeniach tak przez 5 godzin slozby roszyli sie pare razy tylko ze wgledy na to ze im przyszkadzalismy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 10:40
za prowadzenie pod wpływem alkoholu powinny być takie kary jak w islamie za picie alkoholu dostał by taki delikwent 30 batów to by mu się odechciało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 11:14
groszem napisał(a): za prowadzenie pod wpływem alkoholu powinny być takie kary jak w islamie za picie alkoholu dostał by taki delikwent 30 batów to by mu się odechciało
spoconym po plecach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~................. niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 12:41
Pili,piją i będą pić niech się wezmą za łapanie złodziei statystyka pianych kierowców to w praktyce rowerzyści a w nocy opieprzają budowy na legalu i gdzie jest policja? Banda dziadów i tyle uganiają się za dziadkami na rowerach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alkoholo niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 15:17
Ja jest za tym żeby alkochol był 5 razy droższy niż teraz !!!!

5 Razy mniej osób by zaczynało pić

A Ci co już Piją za Wszystko ! pili by 5 razy mniej !

Alkochol to zło !! diabeł w płynie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7992
#marek2323 nieaktywny
3 kwietnia 2013r. o 15:32
wystarczy ze naucza sie kozystac z taksowek albo zalatwi sobie kierowco ktorzy nie pija i bedzie spokoj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego