Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Olech i Układ Zamknięty
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 9:36
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...

film jest bardzo niewygodny dla obecnych władz, do tego stopnia ze organizowane sa naloty skarbówki oraz innych dziwnych służb tuskolandu na twórców tegoż filmu, zaintersowanych odsyłam do róznych ciekawych stron w necie które maja odwagę o tym pisać- nie bazujmy na śmieciach typu: łonet.pl, wupe.pl, czy tefałen24.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 10:26
~ napisał(a):
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...

film jest bardzo niewygodny dla obecnych władz, do tego stopnia ze organizowane sa naloty skarbówki oraz innych dziwnych służb tuskolandu na twórców tegoż filmu, zaintersowanych odsyłam do róznych ciekawych stron w necie które maja odwagę o tym pisać- nie bazujmy na śmieciach typu: łonet.pl, wupe.pl, czy tefałen24.pl


Na ciebie tez polują bo nawet nicka nie podałeś.Stron "które mają odwagę" tez nie ujawniasz.Bardzo rozważnie-pełna konspiracja bo tuskoland czyha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~specjalnie dla RRR niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 10:44


Zmoderowano 04.04.2013 godz.10:45 - powód: brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 11:00
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...


widziałam produkcję na promocji przedpremierowej.Film robi PIORUNUJĄCE wrażenie. Nie sądzę by ktoś temu zaprzeczył,bowiem fabuła wbija w fotel,kto tak naprawdę jest mafią. A co do Twojej uwagi,ja proponuję byś zaczął od siebie-nauki ortografii :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 12:01
~to_ja napisał(a):
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...


widziałam produkcję na promocji przedpremierowej.Film robi PIORUNUJĄCE wrażenie. Nie sądzę by ktoś temu zaprzeczył,bowiem fabuła wbija w fotel,kto tak naprawdę jest mafią. A co do Twojej uwagi,ja proponuję byś zaczął od siebie-nauki ortografii :P


To nie "fabuła wbija w fotel", to jest zekranizowana rzeczywistość, która nas otacza. Nikt takiej fabuły nie wymyśli, trzeba być wybitnym, żeby tak ludzi w swoim kraju traktować. Istotą tego filmu jest pokazanie społeczeństwu, że już czas się obudzić. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsada odzwierciedlająca klimat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 12:16
~tak z boku patrząc napisał(a):
~to_ja napisał(a):
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...


widziałam produkcję na promocji przedpremierowej.Film robi PIORUNUJĄCE wrażenie. Nie sądzę by ktoś temu zaprzeczył,bowiem fabuła wbija w fotel,kto tak naprawdę jest mafią. A co do Twojej uwagi,ja proponuję byś zaczął od siebie-nauki ortografii :P


To nie "fabuła wbija w fotel", to jest zekranizowana rzeczywistość, która nas otacza. Nikt takiej fabuły nie wymyśli, trzeba być wybitnym, żeby tak ludzi w swoim kraju traktować. Istotą tego filmu jest pokazanie społeczeństwu, że już czas się obudzić. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsada odzwierciedlająca klimat.


prawda,że rzeczywistoś ć jest brutalna a film pokazuje,to jest prawdziwą mafią w kraju. Co zrobisz? NIC !! Układy jak były tak będą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 14:02
~RRR napisał(a):
~ napisał(a):
~kirm napisał(a): Ludzie, a może troszkę przyzwoitości... "znacząca produkcja" itp. ??? A niby gdzie widzieliście już film? Ach, nie widzieliście bo JEZCZE GO NIE MA W KINACH!!! Roberta. bardzo lubie ale błagam, wstrzymajcie się z oceną. puki nie zobaczycie filmu... trochę przyzwoitości...

film jest bardzo niewygodny dla obecnych władz, do tego stopnia ze organizowane sa naloty skarbówki oraz innych dziwnych służb tuskolandu na twórców tegoż filmu, zaintersowanych odsyłam do róznych ciekawych stron w necie które maja odwagę o tym pisać- nie bazujmy na śmieciach typu: łonet.pl, wupe.pl, czy tefałen24.pl



Na ciebie tez polują bo nawet nicka nie podałeś.Stron "które mają odwagę" tez nie ujawniasz.Bardzo rozważnie-pełna konspiracja bo tuskoland czyha.

czyż pan zwariował.podpisywać się imieniem i nazwiskiem w tych czasach tuskolandu!!!teroru skarbowego pod dyrekcją przyszłego emeryta angielskiego ,dyktatora vincentego r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 18:40

prawda,że rzeczywistość jest brutalna a film pokazuje,to jest prawdziwą mafią w kraju. Co zrobisz? NIC !! Układy jak były tak będą.

Na przykładzie tego wątku widać jakie mamy zainteresowanie zmianami w kraju. Fakt, "układy" funkcjonują, ale niech one działają dla dobra obywatela. To my na to pozwalamy. Prosty przykład, na tym forum w idiotycznych tematach ścierają się reformatorzy, a tu nie ma żadnego ze swoimi "złotymi myślami" i o czym to świadczy? Bicie piany i tematy zastępcze, to pole dla tak szacownych erudytów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.