Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzecia rocznica katastrofy smoleńskiej
~mr .x niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 20:27
(...) to mam tyle naszych pieniedzy poszlo na komisje sledcze i (...)sie dowiedzieli szukaja przyczyny prosze bardzo ze swoich pieniedzy a nie naszych czemu nie naglasnia sie smierci zwyklego kowalkiego ??

Zmoderowano 11.04.2013 godz.11:43 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10381
#czarnuch123 nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 20:41
jestem za kupa kasy poszla i na co ??komisje ??????????? po co to ?? z wlasnych kieszen niech robia a tak my placimy a oni sie ciesza hehe bo maja kase za to dobre :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 kwietnia 2013r. o 21:01
Thor napisał(a): O rzeczywiście, to straszne wulgaryzmy :>

Ktoś, kto określił sprawę trzeciej rocznicy katastrofy, że ma to w d... wyraził swoją opinię na temat tej sprawy, a nie na temat tych, co zginęli.
Ale są jak widać "święte krowy", dla których nawet takie pierdoły są obraźliwe.


Oczywiście, że w kontekście kulturalnym są to straszne wulgaryzmy. Wulgaryzm, jest wulgaryzmem! Bezcelowe jest stopniowanie na ten. czy inny mocniejszy.

W teatrze, kinie, czy też restauracji by Cię wyprosili za każdy z nich, i czy wulgaryzmami posługujesz się przy dzieciach?

Zadaj sobie pytaniejaki poziom kultury posiada również człowiek broniący wulgaryzmów? i o czym ten fakt znaczy?

Dotyczy to nie tematu, a kultury wypowiedzi! EOT :)
(...)

Zmoderowano 11.04.2013 godz.11:44 - powód: korekta, po moderacji cytowanego posta (moderator)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 21:12
Proszę się nie denerwować. Współczuję rodzinom tych, którzy zginęli w katastrofie. Nie bawią mnie warszawskie miesięcznice czy rocznice obchodzone w atmosferze hałasu politycznego. Ciągłe bicie piany, to jest coś chorego a życia ofiarom katastrofy nikt nie wróci i niczemu to nie służy, chyba że osiąganiu określonych celów politycznych - dorwaniu się do koryta i robieniu społeczeństwu zupy z mózgu , zapominając o ich podstawowych potrzebach bytowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
12 kwietnia 2013r. o 10:24
~Przemek napisał(a): Mam to gleboko w d#p#e


emem,
ja rozumiem, że wiele rzeczy możesz mieć głęboko w D.U.P.I.E.
Twój wybór.
Ale tak się składa, że w dniu 10 kwietnia 2010 roku Lech Kaczyński był prezydentem państwa polskiego !
WYBRANYM W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 kwietnia 2013r. o 10:30
Hegemon,

Masz racje, L. Kaczynski 10.04.2010 byl urzedujacym Prezydentem RP, wolnego, demokratycznego kraju, w ktorym obywatele moga miec swoje zdanie - takze krytyczne wobec elit politycznych i niekoniecznie musza interesowac sie polityka.

Nigdzie nie napisalem, ze mam to w dupie, ale wyglada na to, ze sa inni Polacy, ktorzy maja. Ja nikomu tego prawa do wyrazania wlasnego zdania nie odbieram. Takiego wolnego kraju chcial tez L. Kaczynski, nieprawdaz?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
12 kwietnia 2013r. o 10:45
emem napisał(a): ... Ja nikomu tego prawa do wyrazania wlasnego zdania nie odbieram...


: )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 11:24
emem,mam cie w ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.