Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maryśka w mieszkaniu
4106
#igrek nieaktywny
11 kwietnia 2013r. o 16:46
~Mr.White napisał(a): hehe :) teoretycy, z programów telewizyjnych i książek :)
Ciekawe czy czytając takie pierdoły łapiesz też fazę?

Miałem wielokrotnie do czynienia z osobami, które paliły "tylko" trawkę. Wniosek taki: teoria nie odbiega od rzeczywistości :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 16:52
~ napisał(a):

Znalazł się specjalista... Marycha to totalny SYF! Wolę się napić niż jarać to g ó w n o ! Nie wiem co jest fajnego w tym ze ryje ci to beret i nie masz nad sobą pełnej kontroli...
Ale jest jeszcze dla ciebie nadzieja, że spotkasz swoją córkę ujaraną jak ja jakiś szczeniak będzie obrabiał w krzakach... I tego ci serdecznie życzę.


A jest jakaś róznica jak Ty spotkasz swoją córkę nawaloną alkoholem, którą będzie jakiś szczeniak obrabiał w krzakach?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr.White niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 17:06
Lub Twoja córka umiera na raka płuc spowodowanego paleniem papierosów.
Nie twierdzę, że palenie jest dobre nie twierdzę również, że jest złe.
Jednak wypowiedzi typu "widziałem w telewizji" po prostu mnie bawią.

"~" widać że już się napiłeś :) Twoja kultura wypowiedzi jest powalająco rynsztokowa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan x niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 19:46
~ napisał(a):
~Mr.White napisał(a): hehe :) teoretycy, z programów telewizyjnych i książek :)
Ciekawe czy czytając takie pierdoły łapiesz też fazę?


Znalazł się specjalista... Marycha to totalny SYF! Wolę się napić niż jarać to g ó w n o ! Nie wiem co jest fajnego w tym ze ryje ci to beret i nie masz nad sobą pełnej kontroli... Tylko ćpuny bądź kandydaci na ćpunów bronią tego syfu. Faza? Co, jara cię że nie pamiętasz co mówiłeś? Albo paniczny śmiech? A może muł w gębie, albo wilczy apetyt po paleniu? A może fajne jest to że dealerzy tego gówna sprzedają je w szkołach albo na dyskotekach, gdzie potem nastolatki chodzą upalone, zakręcone i często dopuszczają się pod wpływem różnych "robótek" po kiblach albo krzaczorach? To ty jesteś całkiem p o p i e r d o n y...
Ale jest jeszcze dla ciebie nadzieja, że spotkasz swoją córkę ujaraną jak ja jakiś szczeniak będzie obrabiał w krzakach... I tego ci serdecznie życzę.
Zgadzam sie to są psełdo ćpuny do komory z nimi psują ten świat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dla pseudo ćpunów niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 19:54
Chcą jarać to gówno to niech spier... do Czech albo do Holandi Polska to nie kraj dla takich jak oni także żegnam bo i tak was wytępimy po koleji bedziecie się wsypywać.Jesteście żałośni udajecie pseudo ganksterów a przychodzi co do czego to sypiecie wszystkich żeby tylko dupe uratować nie ma dla was miejsca nara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 20:30
~ehh napisał(a): Tytul wiadomosci mnie rozbawil myslalam ze o jakas pania chodzi a tak wogole to policja nie ma sie czym zajmowac tylko ziolo konfiskowac? Ludzie zrozumcie ze cannabis nie jest szkodliwy tak jak np.papierosy !!


Pocieszaj się dalej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 20:46
cpunów nie powinno sie zamykac w wiezieniach tylko w psychiatryku i leczyc bo cpanie to nic innego jak nieumiejetnosc życia w realnym swiecie a co sie z tym wiąże -stwarzanie realnego zagrożenia dla społeczenstwa.
oczywiscie w równym stopniu co alkoholizm ,hazard czy lekomania...
każdy nałóg - ten który dominuje zycie człowieka jest niebezpieczny dla innych tak samo , jak dla niego samego. I wymaga leczenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ehh niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 22:00
powiem tak... kazdy lubi uzywki idac na impreze, jedni wola piwo inni wodke a jeszcze inni zapalic jointa. Po wodce masz kaca i leb cie nap..dala, pijac piwo latasz do WC co 10 minut a po jednym joincie masz humorek i relaksik. Nikt nie mowi tu o nalogowym paleniu 10-20 dziennie. Nadmiar wszytkiego szkodzi a z umiarem wszytko jest dla ludzi ale trzeba miec do tego rozum. Narkotykom grupy A mowie stanowcze NIE lecz trawka to tylko ziolka :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.