Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrowersyjna edukacja filmowa w BOK MCC?!
~` niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 23:39
A kto w BOKu odpowiada za edukację filmową i zatrudnia panią Grażynę ? kierowniczka kina ? Kiedyś te Panie były w nienajlepszych relacjach, a teraz widać podały sobie ręce na zgodę . Czyżby to była cena podatników za dobre newsy o BOK ? Pani dyrektor gdzie Pani jest?


:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 23:39
Pani Hanaf - Ferensowicz szykowana jest na dyrektora wyremontowanego kina ORZEŁ -zastępcę Ewy Małachowskiej z nadania Romka de Yugo Band of Dolne Młyny Street.
Proste jak drut-Ferensowicz pisze lukrowane teksty o MCC-BOK,czytaj o ROMANKU,czyli o swojej siedzibie za 3 miesiące.Kasa,kasa,kasa.......Jakie ma przygotowanie zawodowepani "Ferensanaf",doświadczenie-nieważne,byle była ze stajni Romka .Czy będzie konkurs na stanowisko? Panie Roman? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 23:44
Zaraz , to stanowisko pisane było niegdyś Ewie Zbroji , coś się zmieniło? Pisał o tym Małkowski na Bobrzanach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 23:46
Pani Grażyno, Pani ze stajni ROMKA ? co się dzieje ? to jest nieprawdopodobne :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 6:57
Jak prezydent kasy nie chcial im dawać to walili w niego równo, pamiętacie? To są media? Gdzie pana honor prezydencie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziękujemy Panie Prezydencie niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 21:59
Szanowny Panie Prezydencie, serdecznie dziękujemy za wsparcie i wysłuchanie naszych głosów i zerwanie umowy z dotychczasową prelegentką na bardzo merytorycznego, kulturalnego i sympatycznego pana. Dziękujemy też za wsparcie Panu Filistyńskiemu i dr Chudybie. Już na pierwszych zajęciach nowy prelegent wykazał się niezwykłą kulturą i wiedzą oraz świetnym podejściem do młodzieży. Dobra zmiana!
Pozdrawiamy
Wdzięczni rodzice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 kwietnia 2016r. o 22:36
~Dziękujemy Panie Prezydencie napisał(a): Szanowny Panie Prezydencie, serdecznie dziękujemy za wsparcie i wysłuchanie naszych głosów i zerwanie umowy z dotychczasową prelegentką na bardzo merytorycznego, kulturalnego i sympatycznego pana. Dziękujemy też za wsparcie Panu Filistyńskiemu i dr Chudybie. Już na pierwszych zajęciach nowy prelegent wykazał się niezwykłą kulturą i wiedzą oraz świetnym podejściem do młodzieży. Dobra zmiana!
Pozdrawiamy
Wdzięczni rodzice


Bożesz Ty mój . Swego czasu miałem zaszczyt słuchać wykładów mniemanologii stosowanej Jana Tadeusza Stanisławskiego . Piękne to były czasy młodości . Dzisiaj rzygać mi się chce , jak widzę takie wazeliniarstwo.

Znalazł by się ktoś na sali , kto uwidocznić zechciał by , biednej starej Pannie owe kontrowersje ? Bo nic , qurwa nie kumam , o co łazi. Zbulwersowani jesteście , Panie i Panowie poziomem edukacji ? Przy czym filmowa , jest jak proch i pył . Ta właściwa opiera się na ... matematyce , nie na aktorstwie . Ja też jestem zbulwersowany ... poziomem edukacji ... nieco szerzej pojmowanym.

Pytanko brzmi tak : czy są w tym małym miasteczku , persony gotowe do dysputy z ... z biedną , głupią Panną ?

Szanowny Panie Prezydencie , możemy drukować lokalną walutę :)

Jeśli mi Pan uwierzy , to razem damy radę :)

Dobranoc , Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega niezalogowany
6 kwietnia 2016r. o 22:44
Ale stary temat... To tyle sie utrzymala? A co to takiego sie stalo ze juz sie pani nie podoba w ratuszu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza