Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrowersyjna edukacja filmowa w BOK MCC?!
~Wstawiłbym tu coś, ale nie mam pomysłu niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 17:41
Tak tylko dodam, bo stronie pana G., wielkie G. można napisać bez zatwierdzenia przed redaktora - co to oznacza? Że można napisać tylko to, co im pasuje. No anyway, jestem pewien, że pan G. to przeczyta, bo przegląda tę stronę regularnie, razem ze swoją giermkinią panią H. Ostatnie wydarzenia (i nie tylko) pokazują jak zawistnymi i cierpiącymi na kompleks małego p... ióra jesteście ludźmi. A teraz z przyjemnością kliknę przycisk "Opublikuj" i nikt mnie nie powstrzyma, ani wypowiedzi nie wstrzyma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 kwietnia 2013r. o 17:44
Proponuje wrocic do tematu dyskusji - tj. Kwestii edukacji filmowej

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ASD niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 18:45
emem napisał(a): Klamstwem jest na przyklad to, co napisal Gwizdała - ze jestem kolega redakcyjnym K. Krzeminskiego.


Zobacz sobie na kocynder, on tam nawet wkleił zrzut ekranu w ktorym piszesz ze bedziesz publikował odpowiedzi starosty. Ergo robisz rzeczy redakcyjne. Nawet moderujesz a moderatorzy to ewidentnie członkowie redakcji chocby nie byli wymieniani w stopce i nie pobierali pieniedzy. Po co temu zaprzeczasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 kwietnia 2013r. o 19:00
ACD Ty nie myslisz, czy udajesz? Nie jestem czlonkiem redakcji, a forum nie jest czescia serwisu tworzona przed redakcje, tylko przez Czytelnikow, dlatego moderator nie jest redaktorem. Nie udawaj, ze tego nie rozumiesz.
Na forum wystepuje jako Emem, nie jestem osoba publiczna, wiec uzywanie mojego nazwiska jest zlamaniem zasad i mojego prawa do prywatnosci. Dzisiaj za to redaktora Gwizdały nie scigam, ale kiedys moze tak, kto wie. Daje mu w ten sposob szanse, zeby sie czegos nauczyl - moze wtedy bedzie mniej amatorszczyzny w boleslawieckim Internecie.

Osobiscie nie uczestniczylem w sesji prowadzonej przez pania Grazyne, ale niektore opinie prezentowane tutaj na BolecForum sa lekko szokujace. Zachecam wszystkich do dalszej dyskusji na temat tych zajec/prelekcji.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~naiwny niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 19:19
~Wstawiłbym tu coś, ale nie mam pomysłu napisał(a): Tak tylko dodam, bo stronie pana G., wielkie G. można napisać bez zatwierdzenia przed redaktora - co to oznacza? Że można napisać tylko to, co im pasuje. No anyway, jestem pewien, że pan G. to przeczyta, bo przegląda tę stronę regularnie, razem ze swoją giermkinią panią H. Ostatnie wydarzenia (i nie tylko) pokazują jak zawistnymi i cierpiącymi na kompleks małego p... ióra jesteście ludźmi. A teraz z przyjemnością kliknę przycisk "Opublikuj" i nikt mnie nie powstrzyma, ani wypowiedzi nie wstrzyma.


Napisz tutaj coś przeciw ememowi i dupa blada naiwniaczku jeden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obiektywny niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 19:43
Jak powinno być gramatycznie cytuje
Ale w innym temacie pisze:OPUBLIKUJEMY odpowiedzi starosty.
czy
Ale w innym temacie jest napisane:OPUBLIKUJEMY odpowiedzi starosty.
pytam bo na drugim portalu Gwizdała zrobił sobie portal z cenzurą i widze widmo lat 80 tych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 20:17
~naiwny napisał(a):
~Wstawiłbym tu coś, ale nie mam pomysłu napisał(a): Tak tylko dodam, bo stronie pana G., wielkie G. można napisać bez zatwierdzenia przed redaktora - co to oznacza? Że można napisać tylko to, co im pasuje. No anyway, jestem pewien, że pan G. to przeczyta, bo przegląda tę stronę regularnie, razem ze swoją giermkinią panią H. Ostatnie wydarzenia (i nie tylko) pokazują jak zawistnymi i cierpiącymi na kompleks małego p... ióra jesteście ludźmi. A teraz z przyjemnością kliknę przycisk "Opublikuj" i nikt mnie nie powstrzyma, ani wypowiedzi nie wstrzyma.


Napisz tutaj coś przeciw ememowi i dupa blada naiwniaczku jeden


Piętro wyżej masz przykład co się wtedy dzieje... nic:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 20:21
Obiektywny. Mnie zastanawia czy nie jest tak ,że ten pan "profesjonalny dziennikarz" nie wyniósł w genach z PRL-u te zakusy moderatorskie i ogromną ciekawość danych osobowych użytkowników forum (nie tylko na jego portalu). Coraz bardziej popada w obsesję żądania podania tych danych od swoich czytelników. A może miał po prostu trudne dzieciństwo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.