Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bilans długiego weekendu majowego
~dfghfdh niezalogowany
6 maja 2013r. o 19:40
To nie jest pilnowanie porządku tylko szczucie kierowców. Jakoś za naszą zachodnią granicą nie ma tylu radarowców, auta jeżdżą szybciej a wypadków jest mniej. Ciekawe warum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złapali PIRATA niezalogowany
6 maja 2013r. o 21:27
Widziałem złapali pirata "stary" musiał cisnąć swoim równie starym autem gdzieś w granicach 60 a może i ponad - tak karać piratów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 22:43
~ napisał(a):
~cdn napisał(a): plan rostowskiego realizowany pełną parą. 500 mandatów na 60 000 mieszkańców czyli prawie co setny dostał blankiecik w ciągu tygodnia czasu. W takim tempie to do końca roku każdy zostanie złupiony, łącznie z przedszkolakami i staruszkami.

łamali przepisy, o co Ci chodzi? Kto jechał zgodnie z przepisami nie był karany.

to będzie ukarany następnym razem, bo kolejny długi weekend się zbliża albo ukarają go bez okazji tak dla zasady aby ilość mandatów w powiecie się zgadzała w końcu muszą się jakoś wykazać, gdy wszyscy będą jeździć przepisowo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 23:38
rostkowski poprostu ma swoich ludzików... To było tylko tyle mandatów w bol. A co w całej Polsce??? ile kasy?? Bezpieczeństwo nic a nic się nie poprawiło! Ale za to ile kasy wpłynęło.. Nie mówiąc już o dalej dziurawych drogach.. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2013r. o 6:51
ja dałem się też ,,złapać,, w święta właśnie w tym miejscu widocznym na zdjęciu
przekroczona prędkość o 11 km/h
czy mam rozpaczać i pomstować na tą ,,wstrętną,,Policję?
złamałem przepis i koniec sprawy :) jedyne to co mnie zawsze zastanawia-dlaczego w Niemczech za tak niewielkie przekroczenie dozwolonej prędkości dwa razy byłem ,,pouczony,, i nie zapłaciłem nawet jednego ,,ełraska,, :D
podsumowując -mnie Policja na drogach nie przeszkadza a sami wiecie że są potrzebni tylko mało kto o tym pisze...
(nie mam w rodzinie żadnego ,,gliny) :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2013r. o 9:37
mój ojciec dostał fotkę z Niemiec za przekroczenie predkości o 8km/h. jechał słuzbowym autem swojego szefa z Niemiec ( więc na pewno nie wiedzieli że kieruje nim Polak- pouczenia nie było)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2013r. o 9:35
,,I o to w tym wszystkim chodzi! Obywatel skasowany, statystyki poszły w góre, kasy budzetu napełnione a informacja o pracy naszych, zuchów''poszła w eter! Dzielni obrońcy stali dumnie na straży porzadku i ładu publicznego i spełniali swój zawodowy obowiązek tak, jak się należy! Tylko ktoś tam w nocy na Leśnej zapierdzielił trampoline dzieciakom 3 metry na 2 czy jakoś tak... ale... to szczegół i nie zawracajmy sobie tym głowy - SZAFA GRA!''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2013r. o 11:21
~ napisał(a): ......Dzielni obrońcy stali dumnie na straży porzadku i ładu publicznego i spełniali swój zawodowy obowiązek tak, jak się należy! Tylko ktoś tam w nocy na Leśnej zapierdzielił trampoline dzieciakom 3 metry na 2 czy jakoś tak... ale... to szczegół i nie zawracajmy sobie tym głowy - SZAFA GRA!''


Masz pretensje do policji, że komuś ukradli trampolinę ?
Policja jest od znalezienia sprawcy kradzieży, a nie od pilnowania czyjegoś mienia.
Po za tym, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego kontrolują funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, natomiast kradzieżami zajmują się inni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.