Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Europie grozi islamizacja?

670
ramaj
25 maja 2013r. o 10:04
Co ty możesz powiedzieć o Ameryce : byłeś ,widziałęś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 maja 2013r. o 10:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Bóg jest, ... Patrzalski :) We Wszechświecie , nic nie dzieje się przez przypadek :)
Nie koniecznie musi być w KK, jest wszędzie.
Niektórzy nazywają Stwórcę .... Allachem, to nie są nasi wrogowie. :)


Co dzieje się we wszechświecie ,tego nie wiem ani ja ani żaden uczony mędrzec, ani nawiedzony kapłan :)
Nie wierzę w "Boga osobowego" i nie traktuje żadnego wyznawcy jako wroga ,dopóki nikt nie zaczyna zachowywać się wobec mnie wrogo !!
Przyjacielem może być dla mnie Chrześcijanin ,Buddysta,Szintoista,Katolik,Islamista, itp.
Dla mnie "Bóg" tkwi w rozumie człowieka ,a czy przynosi dobro ,czy zło ? To zależy od tego jak nauczyliśmy się korzystać z myśli naszych przodków .
Mogę uwierzyć w "Boga" jeśli za wiarę przyjmę to ,że wszystko tworzy wolna konstruktywna myśl .Myśl niezależna ,poparta doświadczeniem przodków ,co też można nazwać tradycją :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2013r. o 10:23
Patrzalski napisał(a): ... Mogę uwierzyć w "Boga" jeśli za wiarę przyjmę to ,że wszystko tworzy wolna konstruktywna myśl .Myśl niezależna ,poparta doświadczeniem przodków ,co też można nazwać tradycją :*


Dokładnie , Stwórca , to nie gościu z brodą, brylujący w chmurach , to również nie kosmita JHWH , to wolny Duch , Myśli i Miłość . Możesz wierzyć Patrzalski :D

Jak dla mnie , nasza Mądra Książka , oprawiona w smoczą skórę powinna się składać z jednej strony formatu A4 z centralnie umieszczonym napisem :

KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO , JAK SIEBIE SAMEGO.

Jezus o tym mówił , a cała reszta , to pic na wodę i fotomontaż :)

Wyobraźcie sobie , że Muzułmanie podlegają takiej samej indoktrynacji Mądrej Książki. Czy to nie dziwne , jaka zbieżność metodyki ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 maja 2013r. o 10:33
To zbieżność interesów ,dokładniej mówiąc :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2013r. o 10:42
Patrzalski napisał(a): To zbieżność interesów ,dokładniej mówiąc :]


Słuszna uwaga , pójdę już sobie :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
25 maja 2013r. o 11:45
a ja dzisiaj w nocy śmigam na wakacje z rodzinką do kraju, który ma półksiężyc na fladze :)
Po raz kolejny tam lecimy, ludzie normalni, uśmiechnięci, życzliwy. Nie mówię o obsłudze hotelowej, ale zwykłych ludziach na ulicy.
Czuje ie tam lepiej niż w pewnym kraju, gdzie statytycznie 95% ludzi to katolicy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W niezalogowany
25 maja 2013r. o 16:37
Patrzalski: za to,że nie chodzisz do kościoła,nie masz szacunku dla czarnej sukienki,nie dajesz się strzyc,nie chcesz uznać iż jesteś tylko nędznym robalem,za to wszystko pójdziesz do piekła.A tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.Będą cię gotować w smole,łamać kołem,kłaść na madejowym łożu i ćwiartować.I nieważne,że nie będziesz miał już fizycznego ciała,ciebie będzie bolało.I wszystko to uczyni ci ktoś kto cię kocha,dla twojego dobra abyś się upamietał.Masz ostatnią szansę,już dziś załóż pokutny worek,oddaj wszystkie diengi i wal się pięścią w klatę żeś winien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 maja 2013r. o 16:46
:D Wstydź się Patrzalski :D


Dopisane 25.05.2013r. o godz. 16:46:

Szerokiej drogi Pietrek , pozdrów terrorystów :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.