Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz ciepłą wodę od ZEC? Możesz mieć ciepły kaloryfer już dziś
~wwww niezalogowany
28 maja 2013r. o 15:21
~Romek mam na przedmieściu domek... napisał(a): A ja mam cieplutko...piecyk grzeje! Nie podłączajcie się do ZEC!!!!!!!





osiedle staszica tez ma cieplutko dzis bo zec grzeje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sono niezalogowany
28 maja 2013r. o 15:26
Masz ciepłą wodę z ZEC? To naprawdę gorąco ci się zrobi jak dostaniesz rachunek. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 18:22
~wwww napisał(a):
~Romek mam na przedmieściu domek... napisał(a): A ja mam cieplutko...piecyk grzeje! Nie podłączajcie się do ZEC!!!!!!!





osiedle staszica tez ma cieplutko dzis bo zec grzeje


gdzie ? mieszkam na Małachowskiego i guzik zimno. Ciepłownia mówi że włączy, a spółdzielnia ma to gdzieś. W czynszu płacę na utrzymanie spółdzielni ponad stówę co miesiąc i co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
28 maja 2013r. o 19:25
Dzwoniłam na pogotowie do ciepłowni, nie grzeją na Małachowskiego. Chyba spóldzielnia nie chce, a ja na nich płacę :( Patrzyłam na pogodę będzie tak jak dziś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 20:34
Dzisiejsze tłumaczenia przedstawicieli ZEC-u i zarządców (np. TBS)ze swoich niezdolności do wznowienia ogrzewania mieszkań są naiwne by nie rzec skandaliczne i cokolwiek bezczelne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 20:51
Mieszkam na osiedlu Staszica (nie na ulicy Staszica tylko na osiedlu) i niestety nie grzeją i w domu 17 stopni. Gdyby to ode mnie zależało to bym chciał żeby ZEC zagrzał mi kaloryfer.
Niestety, z innymi mieszkańcami się nie dogadam. Jedni chcą inni nie. Podpsów nie będę zbierał nie mam na to czasu, poza tym pewnie za pare dni się zrobi cieplej. Muszę więc przeczekać ten zimny okres.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta Rozwadowska niezalogowany
29 maja 2013r. o 9:14
Szanowni Państwo, dziś jest ładna pogoda, emocje opadły. Chciałabym tak dla informacji podać koszt wczorajszej dostawy ciepła z ZEC do budynku wielorodzinego ( 24 mieszkania), gdzie decyzją mieszkańców węzeł cieplny pozostawiono w automatyce pogodowej oraz dostarczono ciepłą wodę użytkową. Zużyto 1 GJ ciepła, co w opłacie zmiennej daje 46, 12 zł brutto, a w przeliczeniu na mieszkanie 1, 92 zł za dostawę ciepła na cele grzewcze i ciepłą wodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2013r. o 9:17
~Edyta Rozwadowska napisał(a): Szanowni Państwo, dziś jest ładna pogoda, emocje opadły.


haha tekst jak z filmu typu "MiŚ"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.