Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz ciepłą wodę od ZEC? Możesz mieć ciepły kaloryfer już dziś
~Anonim niezalogowany
28 maja 2013r. o 9:56
Wystarczy włączyć piekarnik na chwile i gorąco w całym mieszkaniu ;;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:04
Problemem społeczności z blokowisk jest to, że pół budynku będzie chciało się zagrzać a drugie pół nie, bo oszczędza.
Druga sprawa jest taka, że ogrzanie dwóch chętnych budynków przez ZEC jest drogie i na pewno rozbiją opłatę na tych co nie mają ogrzewane w maju. To są właśnie te cuda robione na papierze, kreatywna księgowość o której przeciętny mieszkaniec bloku nie ma pojęcia.
Zresztą plebs i tak zwali wszystko na Bolesławiankę bo ona będzie winna że nie wynajęła mediatora dla trzech lokatorów z jednego piętra, którzy jakby mogli to by się pozabijali nawzajem :)

ps. mam ogrzewanie gazowe i mam ciepło. Pozdrawiam też właścicieli pieców na węgiel.
Reszta niech pomyśli - nie macie ciepło bo jesteście w ZECu.
My nie jesteśmy w ZECu i mamy ciepło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:11
Masz dziś włączone ogrzewanie z ZEC? Tak samo będziesz miał z ZEC ciepłą wodę, jak dasz się im omamić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta Rozwadowska niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:37
~ napisał(a): Masz dziś włączone ogrzewanie z ZEC? Tak samo będziesz miał z ZEC ciepłą wodę, jak dasz się im omamić!



O włączeniu lub wyłączeniu ogrzewania, rozpoczęciu sezonu grzewczego lub jego zakończeniu, podłączeniu lub nie ciepłej wody z sieci decydują zarządcy budynków i jego mieszkańcy, nie ZEC. Jeżeli są techniczne możliwości dostarczania ciepła poza sezonem grzewczym lub ciepłej wody z sieci, to o nich informujemy. Nie rozumiem, w czym jest problem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 13:00
~Edyta Rozwadowska napisał(a):
~ napisał(a): Masz dziś włączone ogrzewanie z ZEC? Tak samo będziesz miał z ZEC ciepłą wodę, jak dasz się im omamić!



O włączeniu lub wyłączeniu ogrzewania, rozpoczęciu sezonu grzewczego lub jego zakończeniu, podłączeniu lub nie ciepłej wody z sieci decydują zarządcy budynków i jego mieszkańcy, nie ZEC. Jeżeli są techniczne możliwości dostarczania ciepła poza sezonem grzewczym lub ciepłej wody z sieci, to o nich informujemy. Nie rozumiem, w czym jest problem?


Problem jest w tym, że dzisiaj ZEC w sprawie ogrzewania odsyła mnie do zarządcy wspólnoty (TBS) a zarządca tłumaczy mi o niemożności dostarczenia ciepła przez ZEC z powodu rozpoczęcia przez ZEC rzekomej letniej konserwacji sieci.A więc nie do końca zarządcy są dysponentami ciepła, bo ZEC jak zechce to łaskawie dostarczy to medium a jak nie zechce to nie dostarczy. To samo może dotyczyć cieplej wody z ZEC-u jak im zechce się remontować się to ciepłej wody nie dostarczą tak jak dzisiaj ciepła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta Rozwadowska niezalogowany
28 maja 2013r. o 13:49

Problem jest w tym, że dzisiaj ZEC w sprawie ogrzewania odsyła mnie do zarządcy wspólnoty (TBS) a zarządca tłumaczy mi o niemożności dostarczenia ciepła przez ZEC z powodu rozpoczęcia przez ZEC rzekomej letniej konserwacji sieci.A więc nie do końca zarządcy są dysponentami ciepła, bo ZEC jak zechce to łaskawie dostarczy to medium a jak nie zechce to nie dostarczy. To samo może dotyczyć cieplej wody z ZEC-u jak im zechce się remontować się to ciepłej wody nie dostarczą tak jak dzisiaj ciepła.
Obecnie zaawansowane prace remontowe i inwestycyjne na sieci nie są prowadzone, trwają procedury przetargowe. ZEC o planowanych pracach remontowych z wyprzedzeniem informuje zarządców budynków, to wynika z podpisanych umów, nasza łaskawość nie ma tu znaczenia. Tylko w trakcie awarii następuje nagłe wyłączenie dostarczanego ciepła, ale to już jest siła wyższa. O ile pamiętam, to w mojej 6-cio letniej pracy w ZEC planowo wyłączyliśmy dwukrotnie na 2-3 dni dostawę ciepłej wody w okresie letnim na osiedlu Staszica. ZEC odsyła Pana/Panią do zarządcy, bo takie są procedury. Kontaktowaliśmy się z zarządcami budynków, w których jest możliwość natychmiastowego włączenia ogrzewania, gdyż mieliśmy telefony od mieszkańców. Zostaliśmy poinformowani, że takich potrzeb mieszkańcy nie zgłaszali. Stąd nasza informacja w mediach bolesławieckich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romek mam na przedmieściu domek... niezalogowany
28 maja 2013r. o 13:58
A ja mam cieplutko...piecyk grzeje! Nie podłączajcie się do ZEC!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w piekarniku niezalogowany
28 maja 2013r. o 14:28
piecze się pizza i jest cieplutko. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego