Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga niebezpieczne burze!

~ niezalogowany
30 lipca 2013r. o 21:41
rafi napisał(a): Panie meterolog czytaj net to będziesz wiedział tak samo wczoraj żeś gadał że będzie słaba burza [...]



I miał rację, bo burza była słaba, tylko deszcz mocny :d Nie siej paniki, zaciśnij pośladki i siedź cicho :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 8:17
rafi napisał(a): [...]Na Czeski radar nie warto patrzeć ale na Niemiecki już tak bo burze są już na granicy z Polska więc znowu może coś zagrzmieć a tym bardziej że tworzą się chmury ;)


I co na tym niemieckim radarze zobaczyłeś? Chyba tych burz nie chcieli celnicy przepuścić na granicy :D

Rafi panikarzu .. jak nie umiesz odczytywać map, to zamknij się i nie siej paniki ... dla Ciebie rajem byłoby USA, bo tam koniec świata obwieszczają co tydzień :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
6 sierpnia 2013r. o 21:56
Z południowego zachodu zbliża się do nas dobrze uformowana formacja burzowa. Widać już na horyzoncie pierwsze wyładowania. Najbardziej aktywna część burzy może uderzyć w Bolesławiec:

http://imageshack.us/photo/my-images/812/gogl.jpg/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 sierpnia 2013r. o 0:33
Zapowiadało sie rewelacyjnie,radar pokazywał (i pokazuje!),że coś będzie fajnego,a;le mamy 0:30 i mamy taką sobie nudną burzę tzn.lekko zaczęło kropic,zaczęło wiac ,a sama burza z błyskawicami typu CC,czyli jest dyskoteka za oknem ,ale nic do focenia,sprzęt trzeba zwijac ,bo nic ciekawego nie ma ,żadnych CG ani nic :(
szkoda :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 sierpnia 2013r. o 15:17
Też jestem rozczarowany, żadnych podtopień, zalanych piwnic..

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2013r. o 15:21
Też jestem rozczarowany. Rozczarowany jak reporter TVNu gdy kapitan Wrona jednak wylądował szczęśliwie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
7 sierpnia 2013r. o 22:16
skorn napisał(a): Też jestem rozczarowany, żadnych podtopień, zalanych piwnic..


Przeprowadź się nad rzekę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 sierpnia 2013r. o 22:23
rafi napisał(a):
~ napisał(a): w ten sposób hemi i rafi wymienili wiadomości meteo.
W końcu ma konkurencje ;) zresztą ten człowiek w motoryzacji i w pogodzie ma aż za dużo do powiedzenia ;) wystarczyło przeczytać mojapogoda.pl i by wiedział to co zmierzało na dolny śląsk ;) a teraz udaje znawce ;)


dziecko drogie nie,że aż za dużo (są gdzieś jakieś limity wypowiadania się NA TEMAT na czymś takim jak FORUM?) się wypowiadam,bo raczej tutaj jestem gościem raz na jakiś czas.
Za to ty każdy temat musisz odwiedzi na kazdym forum i pokazac jak to ładnie spamujesz nie za wiele mając do powiedzenia ;)

Mój drogi specjalisto od marketingu i zarządzania ,gdzie na elementy pierwsze rozłozyłeś ,dlaczego zamknęli twój ulubiony RG512...:)

Jak zaczniesz sia panikę i wypisywa głupoty ,to pierw sprawdź wszelkie radary ,a ostatecznie sprawdź niebo,bo czasem coś na radarze wygląda ciekawie,a w rzeczywistości to sie pobłyska,popada i tyle :)

A w ogóle to czemu w temacie burz coś pitolisz,że jakiś znawca motoryzacji jestem-coś cie boli? to idź do lekarza!
A jak chcesz sie wypowiadac na temat to trzymaj sie dzieciaku tematu :)
I obserwuj radary oraz to co nad głowa ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza