Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gmina Nowogrodziec: zwrot w sprawie opłat za śmieci
~Do Papugi niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 10:13
Przede wszystkim to Papugi powtarzają i robią ploty a to jest 100%prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 18:13
Kata na Burmistrza Relich się wypalił. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 18:29
~ napisał(a): Kata na Burmistrza Relich się wypalił. :*


Co Kata zrobił przez ostatnie 8 lat, siedział cicho, czy załatwił jakąś sprawę dla mieszkańców już wolałbym duet Marczewski - Czurejno. Bądz ktoś zupełnie nowy.

PO to jest partia komformistyczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Nowogrodzca niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 22:31
Kata moze jest dobry do rzadzenia ale w domu nie jako Burmistrz Szukajcie nowe cialo mieszkancy !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 23:32
Nie zabrzmi to optymistycznie, ale naprawdę nie widzę kompetentnych kontrkandydatów dla Relicha...Chętnych na władzę ( i kasę) oczywiście wielu, ale kompetencji, doswiadczenia samorzadowego, rozsądnego ( realnego)programu rozwoju dla gminy nie ma żaden z lokalnych matadorów wymienianych z nazwiska przez "rozochoconą publicznosć" Smutna to prawda, ale taki jest intelektualny potencjał naszej gminy, czy sie to komu podoba, czy nie. Relich wszystkim nie dogodzi, ale jest realistą, umie liczyć i pozyskiwać kasę. Cudów nie dokona,prochu nie wymysli, ale to najlepszy burmistrz Nowogrodźca ostatnich 24 lat. Teraz możecie nawymyslać mi od czopków i podnóżków - nudni jesteście i nijacy żółcioplujcy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 0:23
~to ja napisał(a): Nie zabrzmi to optymistycznie, ale naprawdę nie widzę kompetentnych kontrkandydatów dla Relicha...Chętnych na władzę ( i kasę) oczywiście wielu, ale kompetencji, doswiadczenia samorzadowego, rozsądnego ( realnego)programu rozwoju dla gminy nie ma żaden z lokalnych matadorów wymienianych z nazwiska przez "rozochoconą publicznosć" Smutna to prawda, ale taki jest intelektualny potencjał naszej gminy, czy sie to komu podoba, czy nie. Relich wszystkim nie dogodzi, ale jest realistą, umie liczyć i pozyskiwać kasę. Cudów nie dokona,prochu nie wymysli, ale to najlepszy burmistrz Nowogrodźca ostatnich 24 lat. Teraz możecie nawymyslać mi od czopków i podnóżków - nudni jesteście i nijacy żółcioplujcy...


Masakra jaki ty głupi jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 0:31
Do "to ja" - jeśli "my" plujemy żółcią, to ty plujesz jadem jak twój idol 24-lecia. Żółć to substancja spotykana u ludzi natomiast jad u trucicieli, drapieżców, istot podstępnych i nieprzyjaznych ludziom i chyba taka jest ta "władza".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A to JA niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 10:03
Relich jest najlepszy w zadłużaniu Gminy i umie liczyć nasze ciężko zarobione pieniądze, ceny za ścieki i wodę mamy wyższe jak Wrocław.Podatek rolny ustalił jak kwintal zboża kosztował 120 zł w tym roku ceny spadły do 70 zł a podatek pozostał wysoki, Moim zdaniem jest to najgorszy burmistrzyna w ostatnich 24 latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza