Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie w okolicy Kraśnika
~Leon niezalogowany
6 września 2013r. o 18:20
Dobrze, że kierowcy nic się nie stało :) A tak w ogóle, kierujący nie jest żadnym przedstawicielem handlowym etc, jechał po prostu wykonać swoją pracę, nie musiał się w cale śpieszyć, czy coś w ten deseń. Wypadki się zdarzają, dobrze, że nikt przy tym nie ucierpiał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
6 września 2013r. o 19:04
chwilka,chwilka ja nie narzekałam tylko się pytałam czy mają prawo w lesie stać :> mi to nie przeszkadza że oni stoją gdzie im się podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2013r. o 20:34
FRANCA napisał(a): chwilka,chwilka ja nie narzekałam tylko się pytałam czy mają prawo w lesie stać :> mi to nie przeszkadza że oni stoją gdzie im się podoba.


stoją tam, gdzie jest wiele zdarzeń drogowych, a nie gdzie im wygodniej
ludzie nie mają pojęcia o natężeniu ruchu i specyfikacji wypadkowej danej trasy więc pitolą głupoty jak ich zatrzymają, że nie ma żadnego zagrożenia itp. a wcale tak nie jest
z moich informacji wynika że to na wniosek Ruchu Drogowego z Bolesławca ograniczono prędkość na trasie Krasnik-Krzyżowa
widocznie droga jest tam za dobra i każdy ciśnie w pióro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wh niezalogowany
6 września 2013r. o 21:44
Dobrze że w tej skodzie pipkało jak się nie miało zapiętych pasów ;) zmuszło to do ich zapięcia, trzymam za Ciebie kciuki Stolczyk jak będziesz na dywaniku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeżdżę codziennie niezalogowany
6 września 2013r. o 21:46
Wypadki co chwilę, a tego fatalnie wyprofilowanego zakrętu nikomu się nie chce poprawić.
Jak widać nieważne czy zima czy lato, czy sucho czy deszcz, po prostu trzeba tam mocno zwolnić.
Więc myślę, że przydałoby się nie tylko 70, ale i przed samym zakrętem dodatkowo 50 postawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 września 2013r. o 10:04
~ napisał(a): a niedawno ktoś narzekał, że policja stała w tym miejscu w krzakach między Kraśnikiem a Krzyżową

pisałem, że nie stali tam bez powodu, gdzie jest ograniczenie do 70km/h

powyżej widać skutki przekraczania tej prędkości w tym miejscu
do tego ustawione sa tam znaki ostrzegawcze o śliskiej nawierzchni i również o miejscu w którym często występują wypadki


zaraz zaraz ...jaka śliska nawierzchnia? Po pierwszym deszczu od dawna (z zanieczyszczeń,czy pyłów robi się maź),na mokrej nawierzchni,czy na sniegu to rozumiem ,ale dlaczego na suchym asfalcie przy temp ponad 15 st+ .mam sie obawiać,że będzie ślisko ??

:|

Szkoda auta, dobrze ,że pracownik cały.

Bierzecie jeszcze jedną wersje pod uwagę,np.zwierzaka na drodze?
Nie bronie chłopaka,ale wszelkiej zwierzyny w tych terenach jest dużo..Uważajmy na lisy ;)


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 10:05
Pewnie ja tam ograniczylbym do 30 a co.............nikt nie narzeka na ograniczenie tylko na to ze nie ma anulowania znaku po zakrecie i trzeba calo droge do krasnika 70 jechac.

Swoja droga jezdze tamtedy najmniej po 2 razy dziennie od 12lat i nigdy nie powiedzialbym ze ten zakret jest jakis niebezpieczny.....a zdarzalo sie i pokonywac go bardzo bardzo szybko wiec przestancie pitolic o niebezpiecznym zakrecie.Jak ktos jest dupa nie kierowca to kazdy zakret bedzie dla niego niebezpieczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2013r. o 10:07
Pewnie ja tam ograniczylbym do 30 a co.............nikt nie narzeka na ograniczenie tylko na to ze nie ma anulowania znaku po zakrecie i trzeba calo droge do krasnika 70 jechac.

Swoja droga jezdze tamtedy najmniej po 2 razy dziennie od 12lat i nigdy nie powiedzialbym ze ten zakret jest jakis niebezpieczny.....a zdarzalo sie i pokonywac go bardzo bardzo szybko wiec przestancie pitolic o niebezpiecznym zakrecie.Jak ktos jest dupa nie kierowca to kazdy zakret bedzie dla niego niebezpieczny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.