Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bardzo dobry szewc

116
#moderator nieaktywny
20 lutego 2014r. o 14:51
~ewa napisał(a): Gdzie w Bolesławcu jest szewc?. Podajcie prosze jakieś adresy.


Po pierwsze , leniwa osóbko , można temat w tej sprawie znaleźć za pomocą wyszukiwarki.
Po drugie , wystarczy w Google wpisać " zakład szewski Bolesławiec" i pojawia się masa adresów. :>

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
20 lutego 2014r. o 15:06
Bardzo dziękuje za rade. Była bardzo pouczająca. Serdecznie pozdrawiam MODERATORA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
20 lutego 2014r. o 16:58
jesli chodzi o prawdziwe skorkowe buty to prawie kazdy szefc w bcu zwezi jesli chodzi o skoropodobne to w bcu nie znajdziesz ja oblatalam prawie wszystkich szefcow i mieli problem z boimi butami pomimo ze byly z prawdziwej skory byly tak zrobione ze nikt sie nie podlal wiec zawiozlam do zgorzelca i tamwszysko robia nawet skoropodobne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12266
#o.n.a nieaktywny
25 maja 2014r. o 0:32
ja polecnam Pana na Gałczyńsiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Asia niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 21:36
Czy ktoś się orientuje, czy któryś szewc w Bolesławcu wymieni mi zamki w butach? (Bo ten na Kościelnej nie chce, twierdzi, że taniej nowe kupić). Poszły mi zamki w dwóch parach skórzanych butów (kozaki i botki) i wolałabym wymienić zamki i jeszcze je ponosić, niż kupować nowe... Jakieś namiary? Może ktoś się orientuje w cenach? Z góry dziękuję na informacje! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:14
~kasia napisał(a): jesli chodzi o prawdziwe skorkowe buty to prawie kazdy szefc ....ja oblatalam prawie wszystkich szefcow ...


Ale jej chodziło o szewca a nie o "szefca" :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 23:32
~ napisał(a): szukam dobrego szewca w bolesławcu,który podbił by buciki mojej córeczki od zewnatrz 5mm na podeszwie. Prosze o dobre namiary


Jest bardzo dobry szewc w Tomaszowie.Niestety nie mam pojecia jak sie nazywa, ale wystarczy spytać w sklepie obok pizzerii Tomato i napewno powiedzą.
Wożę do niego buty od dwóch lat.Wszywa zamki do kozakówi i nawet całe buty szyje na zamówienie.
Wiem gdzie mieszka ale nazwiska nie znam(wiem, aż wstyd...)
I baaardzo tanio wszystko..Sami się zdziwicie ale ja byłam w szoku jak za wymiane podeszwy w kozakach zapłaciłam 12 zł!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 23:37
to rafal szewc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.