Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Bolesławcu
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 17:33
~ten years after napisał(a): Panie J.Kaczyński !
Nie wystarczy gadać do ludzi ,trzeba jeszcze gadać do rzeczy !!!


Nie żądaj rzeczy niemożliwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
30 września 2013r. o 18:34
Motywacja napisał(a): To teraz panie spostrzegawczy dostrzeż różnice między swoimi zarobkami, a zarobkami kolegi zza zachodniej granicy. I wtedy grzecznie kaczora donalda pocałuj z wdzięczności w dupę.

No własnie kolego pojedz i po........... jak kolega za granicą to wrocisz i nie tylko Donalda w dupe pocałujesz ale przede wszystkim tego ktory Ci da prace tu w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 18:35
Ja się nigdzie nie wybieram, bo tu mi całkiem dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaj niezalogowany
30 września 2013r. o 18:40
Motywacja napisał(a): Ja się nigdzie nie wybieram, bo tu mi całkiem dobrze.

I tym optymistycznym akcentem powinnismy zakonczyc pisanie głupot o Donaldzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 18:43
dONALD zaczął pierwszy pisać, mówić i robić głupoty. Przestanę jak odda koronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~źle niezalogowany
30 września 2013r. o 19:19
Motywacja napisał(a): Ja się nigdzie nie wybieram, bo tu mi całkiem dobrze.


A mi nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 19:21
Ja zdaję sobie z tego sprawę, jak większość tego pięknego narodu cierpi, dlatego właśnie walczę i walczyć będę. Gdyby mi odpowiadało to bym się nie odzywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
30 września 2013r. o 21:08
Motywacja napisał(a): Ja zdaję sobie z tego sprawę, jak większość tego pięknego narodu cierpi, dlatego właśnie walczę i walczyć będę. Gdyby mi odpowiadało to bym się nie odzywał.


Błogosławiony człowiek ,ktory nie mając nic do powiedzenia ,powstrzymuje sie od udowodnienia tego faktu''
George Eliot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza