Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci debatowali z działkowcami
~tylda niezalogowany
28 września 2013r. o 16:00
26 pażdziernika??? odbyło się?? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
28 września 2013r. o 19:58
Wystarczy rano na dwie godziny, przy nie najlepszej pogodzie, postac w poblizu Tesco i przejscia na dzialki tzw. wojskowe, ampulkowskie. Widac, ze nie dzialkowicze pielgrzymuja na swoje dzialki, ale ci ktorzy na ogrodach szukaja skarbow i nigdy dzialki nie uprawiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
29 września 2013r. o 11:15
To jeszcze jeden dowód na to, aby tereny działek ogrodniczych miasto zagospodarowało na pożytek wszystkich mieszkańcow naszego grodu, a nie tylko na wyłączność w formie darmowej dla działkowiczów. Najlepiej , aby tereny miasto poprostu sprzedało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 11:36
~Obserwator napisał(a): Najlepiej , aby tereny miasto poprostu sprzedało.

Miasto jest własnością prezydenta i jego ludzi.
I to miasto sprzeda te tereny w tajnych przetargach, za śmieszne pieniądze swoim ludziom.

Wskaż mi tutaj korzyść dla mieszkańców ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 11:42
W przetargu może brać udział każdy, nawet obserwator, bo są to jawne przetargi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 15:28
Acha, ... fajnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8913
#ekudzio nieaktywny
29 września 2013r. o 21:06
~Obserwator napisał(a): To jeszcze jeden dowód na to, aby tereny działek ogrodniczych miasto zagospodarowało na pożytek wszystkich mieszkańcow naszego grodu, a nie tylko na wyłączność w formie darmowej dla działkowiczów. Najlepiej , aby tereny miasto poprostu sprzedało.


Mam działkę od zeszłego roku, nikt nie dał mi jej za darmo, kupiłam ją, płacę też za jej używanie i na dodatek wspomnę że dobrowolnie sporo pieniędzy już na nią wydałam.
Obecnie drogi Obserwatorze to za darmo można jedynie wp... dostać!
Ogródki działkowe są zagospodarowane przez wielu mieszkańców Bolesławca, przychodzą tu wielopokoleniowe rodziny i na takich działkach czas spędzają nie tylko babcie i dziadkowie ale też maluchy.
Wiem także że jest sporo działek "pustych", które poprostu można zacząć uprawiać, większość jest zachwaszczona i wymaga mnóstwa pracy, ale są!
Czy to jest wyłączność? Przecież każdy zainteresowany może z tej wyłączności skorzystać.
A jeśli miasto zechce mi tą działkę sprzedać na własność to z chęcią ją kupię, bo grzebanie we własnej ziemii sprawia mi radość :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
29 września 2013r. o 21:20
~ napisał(a): Acha, ... fajnie...


Aaaa fajnie :) bronią "swego", ludzie mają piękne działki i biorą udział w konkursach,odpoczywają,mają tzw.,"własne podwórko"-huśtawki,piaskownice itd.,mogą się wyciszyc' od codzienności:)

A,czy policjanci poinformowali działkowców,że traw na działkach nie wolno wypalac' ? ...
Wybaczcie:) ale jesień nastała i wypalają działkowcy,rolnicy i starsi ludzie...
Od rana ..do wieczora...
To jest nie do wytrzymania.
Zróbcie sobie ludzie kompostownik,bo nie ma lepszego nawozu na grządki wiosną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo