Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza kawa w Bolesławcu.

2900
#falco nieaktywny
15 października 2013r. o 20:39
a ja tam do Ciebie mogę wpaść ot tak sobie...
wypijemy kawę,poobgadujemy znajomych internautów czyli kto schudł a kto ,,przybył ,,w biodrach ,kto z kim teraz sypia i takie tam inne ,,ważne,, sprawy...
hehehe...takie ,,przyjacielskie bajanie,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
15 października 2013r. o 20:46
Ponieważ w Bolesławcu nie ma sklepu oferującego kawę o różnorodnych smakach ( nie zawsze chce się polecieć do Wrocławia , Legnicy czy Jeleniej ;) ) , wypracowałam w oparciu o metode prób i błedów , własną recepturę przyrządzania kawy. Kupuję Jacobs w ziarnkach , mielę je tuż przed zaparzeniem . Dodaję szczyptę cynamonu , 0,3 łyżeczki kardamonu na filiżankę oraz łyżeczkę imbiru (też na filiżankę). Zalewam wrzątkiem , chwilę zaparzam pod przykryciem...Aromat , smak i atmosfera :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2013r. o 20:50
eeeee tam.... ;)
taką to ja w pracy piję... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
15 października 2013r. o 20:53
Kilkanaście osób na tym forum najpierw narzeka na wysokie czynsze, opłaty, życie i stosunkowo niskie zarobki, by następnie łzy wylewać na brak ,,kaweteryjek" z kawą z torebki za 0.80zł w cenie 10 zł. Weźcie się krec .. nicje w końcu w te puste czachy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2013r. o 20:58
jeden lubi ogórki ,drugi ogrodnika córki... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
15 października 2013r. o 20:58
falco napisał(a): eeeee tam.... ;)
taką to ja w pracy piję... ;)


Falco , Ty to masz dobrze :) A kto zaparza tę kawę ?? Przecież podanie jej na stół to też pewna sztuka ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2013r. o 21:04
kolega to robi w wolnej chwili... :D
pomiędzy mieszaniem kleju do płytek a gładzią szpachlową... ;)

żartuję... :D
chwilowo tym się akurat nie zajmuję....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
16 października 2013r. o 15:08
Poranna świeża pachnąca jak bryza pochwy przed stosunkiem.A potem diabeł z otchłani czeluścich śmierdzący smołą i siarką przychodzi stuknąć kopytem i ogonem kawkę mi zamieszać.Tedy aromat przenajpiękniejszy unosi woń jak poranna mgiełka spływa po nożdżach mych.po czym wlewam gorącą lure do mojej wstrętnej mordy i po pierworodnym chauście czuje moc tej diabelnej mikstury jak płynie od gardła do żołądka parząc przeokrutnie cały kanał zlewowy.i tak łyk po łyku ąż tu koniec tej porannej Kocham Bolec.Info iny kubek pusty przełyk sparzony jęzor też.i witaj dniu polsko ludowo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.