Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono Audi
~informowany niezalogowany
31 października 2013r. o 7:38
Czekają cię jeszcze tylko dwa pisma z Policji jedno o wszczęciu "postępowania" a po około 30 dniach pismo "o umorzeniu" postępowania z powodu nie wykrycia sprawców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2013r. o 7:57
za sharana z 2000r. płacę oc + ac 1100 zł, nie przesadzajcie że to aż tak drogo????


ale jak ktoś wcześniej napisał- lepiej wydać w imperium

lub nie jeździć autem do imperium ( ale dziewczyny muszą zobaczyć )

może narozrabiałeś na sali i ktoś ci zrobił na złość ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyIDIOT niezalogowany
31 października 2013r. o 10:00
~ napisał(a): JA za Audi b7 w Allianzie płace 1300zł na rok. Wartość oszacowana na 27500. Myślę że przez rok czasu więcej zostawisz w imperium


buahahaha... padłem pod stół... pewnie jeszcze, ubezpieczenie obejmuje willę i domek letniskowy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
31 października 2013r. o 10:11
Nooo z tym Auto-Casco jest różnie. W przypadku mojego samochodu samo OC to koszt 1400 PLN, a prawie drugie tyle to AC.


Dopisane 31.10.2013r. o godz. 10:11:

aaa. i szybkość ogłoszenia - auto skradli 25-26, a 30 jest info na portalu :D

Na twoim (właściciela) miejscu, zaczął bym monitorować portale aukcyjne.

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAnóż niezalogowany
31 października 2013r. o 10:15
kto taki wieśtuning chciał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2013r. o 10:34
jak by mi ukradli to pierwsze co bym zrobił to poszedłbym do ubezpieczalni po pieniadze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2013r. o 10:43
~antyIDIOT napisał(a):
~ napisał(a): JA za Audi b7 w Allianzie płace 1300zł na rok. Wartość oszacowana na 27500. Myślę że przez rok czasu więcej zostawisz w imperium


buahahaha... padłem pod stół... pewnie jeszcze, ubezpieczenie obejmuje willę i domek letniskowy...
moze padłes pod stól i cos tam jeszcze robisz?:)ja mam audi z 2007r i przy 60%znizek w warcie place rocznie 1400zł takze panie znawca jak sie nie ma nic madrego do napisania to sie poprostu nie pisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kostek niezalogowany
31 października 2013r. o 10:56
skoda octavia 2012 rok , ubezpieczenie Full OC , AC + ASISTANCE na kwote 60 tys pln , za wszystko razem płace 2200 pln rocznie , to za takie stare audi to jakies grosze muszą być, nie rozumie ludzi którzy kupują samochód audi bmw lub VW i nie wykupuja AC. Jest to przejaw skrajnej głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza