Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie referendum w sprawie 6-latków
~mika niezalogowany
8 listopada 2013r. o 11:36
I bardzo dobrze. Za duże koszty i prawdę mówiąc niewiele ludzi to obchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
8 listopada 2013r. o 12:45
I znowu POlaczki wydymane.robią co chcą a naród idzie jak te barany na rzez.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
8 listopada 2013r. o 12:59
Jak to los waszych dzieci czy przyszłych wnuków was nie obchodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mika niezalogowany
8 listopada 2013r. o 13:03
No tak bo w szkole straszne rzeczy się dzieją.Uczyc sie trzeba


:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
8 listopada 2013r. o 13:12
Nie sądzisz że 6-latkom jest lepiej w przedszkolu niż w szkole? JA zdecydowanie bardziej wolałam chodzić do przedszkola niż do szkoły i myślę że większość dzieci też a do szkoły zdążą się jeszcze nachodzić kupę lat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tedi niezalogowany
8 listopada 2013r. o 14:06
POlski głupi narodzie!!! Nie rozumiem dlaczego ten nie mądry bardzo rząd ma decydować o naszych dzieciach.. Kiedyś źle myślałem o ludziach którzy mówili że wsydzą się powiedzieć że sa Polakami, ale teraz już wiem o co im chodziło... ;( Ten rząd robi z nami co chce, nie dlugo zrobi z nas niewolników a ludzie dalej ślepi bedą im brawo bić.. smutne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tedi niezalogowany
8 listopada 2013r. o 14:09
mika a Ty bez kitu taka pusta?? czy tylko żartujesz? Widać Tobie chyba szkoła za wiele nie dała bo takie bzdury piszesz że żal...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brawo sejm niezalogowany
8 listopada 2013r. o 15:15
~tedi napisał(a): POlski głupi narodzie!!! Nie rozumiem dlaczego ten nie mądry bardzo rząd ma decydować o naszych dzieciach.. Kiedyś źle myślałem o ludziach którzy mówili że wsydzą się powiedzieć że sa Polakami, ale teraz już wiem o co im chodziło... ;( Ten rząd robi z nami co chce, nie dlugo zrobi z nas niewolników a ludzie dalej ślepi bedą im brawo bić.. smutne


Mam nadzieję że twoje dzieci będąmądrzejsze od ciebie. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.