Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rozpoczynamy akcję "Pomagam, bo mogę"
~ niezalogowany
9 listopada 2013r. o 0:31
~IGOR napisał(a): Lepiej rozejrzec się wokół , a zauważycie też innych głodujacych samotnych i całe rodziny-im należy pomagać bo oni nie mają przyjaciół, tak jak ci zasłuzeni o których zawsze ktoś potrafi walczyć... !!



A rozglądałeś się? czy pomogłeś?zawalcz!!! nie pisz daj ile możesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SAVI niezalogowany
9 listopada 2013r. o 0:39
~ napisał(a):
~IGOR napisał(a): Lepiej rozejrzec się wokół , a zauważycie też innych głodujacych samotnych i całe rodziny-im należy pomagać bo oni nie mają przyjaciół, tak jak ci zasłuzeni o których zawsze ktoś potrafi walczyć... !!


No i właśnie walczymy.



Brawo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
9 listopada 2013r. o 0:58
Panie Maćku,powodzenia.Pomagajcie bo warto pomagać. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2013r. o 12:48
owsiaka wolontariusze...do roboty.lokalne problemy ważniejsze niż nowe siedziby polityka owsaka.pan Andrzej mocno się udzielał dla orkiestry ,więc czas na rewanż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~warcik niezalogowany
10 listopada 2013r. o 18:43
zofka napisał(a): Panie Maćku,powodzenia.Pomagajcie bo warto pomagać. :D


Pewnie,że warto,ale nie tylko wpisami.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2013r. o 19:27
Chętnie pomogę ale nie przez tych cwaniaczków z Ziemi Bolesławieckiej bo to klika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2013r. o 20:41
Człowieku chyba pobieżnie czytałeś artykuł!!!
Pomyśl czy aby ten o którym jest napisane nie chce żyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
12 listopada 2013r. o 15:47
~ napisał(a): Człowieku chyba pobieżnie czytałeś artykuł!!!
Pomyśl czy aby ten o którym jest napisane nie chce żyć?


A czym innym jest odmowa chemii czy radioterapi.Ja przeszedłem przez to i nie zyjemy dzieki temu w ciągłym strachu.To choroba ktora nawet wyleczona moze zaatakowac w innym miejscu .Odmowa leczenia jest dla mnie jednoznaczna i bez rozczulania sie nad czyjąs głupotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.