Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie 22 finału WOŚP w Bolesławcu?!
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:07
skorn napisał(a): Serio? Bo mnie to jakoś nie ciekawi w odniesieniu do twojej osoby. Ja się na pomagacza nie lansuję, a już tym bardziej pomagacza sezonowego.


Jeżeli lansowanie to zebranie kilkudziesięciu milionów to ja cię proszę, lansuj się skornisynie!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 20:13
falco napisał(a): świat ,,staje na głowie ,, chyba bo...ponownie zgadzam się ze Skornem :D
WOŚP coraz bardziej kieruje się w stronę lansu jednej osoby tak jak śmieszna ,,glinada,, w naszym grajdole ma tylko jedno za zadanie...
lansik i nic więcej...


Zdejmij z głowy ten moherowy beret bo ci się mózg lasuje. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 listopada 2013r. o 20:13
falco napisał(a): świat ,,staje na głowie ,, chyba bo...ponownie zgadzam się ze Skornem :D
WOŚP coraz bardziej kieruje się w stronę lansu jednej osoby tak jak śmieszna ,,glinada,, w naszym grajdole ma tylko jedno za zadanie...
lansik i nic więcej...


Bo widzicie tylko to co chcecie widziec ,czyli WOSP jako obecną reklame dla Owsiaka, a o pomocy w tym aby wiele dzieciaków przezyło ,czy miało zdiagnozowaną chorobe to juz nie :(

Podobnie Gliniada- też fantastyczna impreza,gdzie czynny udział biorą setki ludzi,dla tysięcy innych to atrakcja.

Ale nieeee...po co cieszyć się radochą wielu tysięcy ludzi,którzy biorą udział w Wośc ,czy setek ,którzy świetnie odnajdują się w pomazaniu glina i w tej idei.

Lepiej hejtowac wszystko po kolei... :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2013r. o 20:24
hemi :)
gdzie ty widzisz te ,,setki,tysiące ludzi,,?

jeśli ktoś tu ,,hejtuje,, to co ty robisz?
nie sądzisz że w twoim wydaniu to czysta,, wazelina,,?
piszę po prostu to co obserwuję i dostrzegam z własnej perspektywy...
masz prawo się z tym nie zgadzać ale nie odmawiaj nikomu własnych opinii tym bardziej że nie ma w nich nic obrazliwego :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 listopada 2013r. o 20:57
falco napisał(a): hemi :)
gdzie ty widzisz te ,,setki,tysiące ludzi,,?

jeśli ktoś tu ,,hejtuje,, to co ty robisz?
nie sądzisz że w twoim wydaniu to czysta,, wazelina,,?
piszę po prostu to co obserwuję i dostrzegam z własnej perspektywy...
masz prawo się z tym nie zgadzać ale nie odmawiaj nikomu własnych opinii tym bardziej że nie ma w nich nic obrazliwego :)


Falco ja mówię o setkach ludzi ,którzy sie "glinują" na róznych imprezach gdzie Glinoludy są zapraszani ,a tam podziwiają ich tysiące ludzi :)
zapoznaj się z tym ,gdzie byli Glinoludzi i jak byli odbierani i przez jaką ilośc ludzi? :)

Dla mnie żadna wazelina ,bo co prawda znam się z ludźmi z Via czy samym P.Nowakiem ,ale patrzmy na fakty :)
Glinoludy to mega atrakcja dla wielu ludzi,za granicą robia meeega wrażenie ,są zapraszani jako goście specjalni ,nawet National Geographic Travel Gliniade uznał za jedno z ciekawszych wydarzeń w Europie ,a w Bolesławcu...dalej ,że wstyd,kicha ,brud itp.... :(
Po prostu zayyebiście nie na rękejest sukces pomysłu Gliniady i nie potrafią się przyznać ,że to cos co jest dobre.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 23:27
~ napisał(a): Jeżeli lansowanie to zebranie kilkudziesięciu milionów to ja cię proszę, lansuj się skornisynie!! :>


Mówię o naszym lokalnym grajdołku.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 6:05
,,megaatrakcja,,?

dla mnie zrobienie sobie przez turystę zdjęcia z ,,glinoludem,, jest niczym innym jak zrobienie sobie fotki z misiem w ,,zakopcu,, ;)

napisałeś coś takiego ...
,,znam SAMEGO p.Nowaka,, -wiesz jak to wygląda? :D
wystarczyło napisać ,,Nowaka,, a tak to jednak ,,wazelina,, ;)
dla mnie Nowak to nadęty bufon który puszy się w tej mieścinie ale w większym skupisku ludzi,w mieście o codziennych atrakcjach ,wystawach ,plenerach itp po prostu by się zgubił...
co do ,,obecności ,, w NAT.Geo. czy innej telewizji to kręci się demo i wysyła ale pózniej po akceptacji przez tv CZĘSTO SIĘ ZA EMISJĘ PŁACI ;)
jesteś pewien że tak nie zrobiono dla ,,lansu,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 12:26
Falco wyszło szydło z worka,bo skoro nie lubisz samego Nowaka to dziwne żebyś polubił jego pomysł ;)
Czyli wychodzisz z założenia że wszelka obecnośc w prasie czy TV gliniady to po prostu kwestia wysłania demo i powiedzenia "ja chce być w telewizji".Ciekawe :)

A stwierdzenie,że znam samego p.Nowaka ,nie wiem ,dla mnie to zwykłe słowo "samego" nie ma w tym żadnego och i ach ,zwykłe słowo ;)
Koniec OT ,bo to o wośpie a nie gliniadzie :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza