Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie 22 finału WOŚP w Bolesławcu?!
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 0:30
SKORN długo nad tym myślałeś ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 0:31
krótko

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były ministrant niezalogowany
30 listopada 2013r. o 4:36
Skornie,te ,,czerwone tematy'' to biskupy?.Jeśli tak to popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
30 listopada 2013r. o 6:20
A co wy innym do portfela chcecie zaglądać? Kto chce dać to da, czy to wośp czy to księdzu. Mam taki kaprys to daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
30 listopada 2013r. o 14:13
skorn napisał(a): Lepiej pomóc ludziom z "czerwonych tematów" niż zawracać sobie głowę wośpem. Konkretni ludzie, konkretne cele, można się wykazać.



jestem ciekaw komu ty pomogłeś? jak chcesz pomóc,pomóż zwierzakom w schroniskach. Ale jak ty możesz pomóc jak klawiatura tylko cię trzyma.Do zobaczenia w 2014 WOŚP panie nroks
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 14:53
Ten wośp w Bolesławcu potrzebny jak dzwonek zającowi na ku...sie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2013r. o 18:22
Detonator napisał(a): jestem ciekaw komu ty pomogłeś?


Serio? Bo mnie to jakoś nie ciekawi w odniesieniu do twojej osoby. Ja się na pomagacza nie lansuję, a już tym bardziej pomagacza sezonowego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2013r. o 19:59
świat ,,staje na głowie ,, chyba bo...ponownie zgadzam się ze Skornem :D
WOŚP coraz bardziej kieruje się w stronę lansu jednej osoby tak jak śmieszna ,,glinada,, w naszym grajdole ma tylko jedno za zadanie...
lansik i nic więcej...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza