Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stodoła – miejsce nie tylko na wesele
~Iza niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 18:24
Święte słowa,byłam ,widziałam no i świetnie się bawiłam.Pozdrowienia dla wlaścicieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ada niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 18:29
Ja też się świetnie tam bawiłam i to nie raz,Trzymam kciuki i życzę powodzenia jak najnajbardziej :)

Zmoderowano 04.12.2013 godz.21:22 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 21:24
i ja sie podlacze!! drodzy malkontenci i marudy!!! siedzcie, prosze, przed monitorami...nie wychodzcie z domu....i nie odwiedzajcie STODOLY?...po co psuc humor Waszej partnerce/Waszemu partnerowi....przeciez Wam i tak wszedzie zle....kolor scian przeszkadza.....bosze....

Zmoderowano 04.12.2013 godz.21:24 - powód: toposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 8:11
~ napisał(a):
i ja sie podlacze!! drodzy malkontenci i marudy!!! siedzcie, prosze, przed monitorami...nie wychodzcie z domu....i nie odwiedzajcie STODOLY?...po co psuc humor Waszej partnerce/Waszemu partnerowi....przeciez Wam i tak wszedzie zle....kolor scian przeszkadza.....bosze....Zmoderowano 04.12.2013 godz.21:24 - powód: toposting (moderator)

Co to jest "bosze"? Taka firma co produkuje elektronarzędzia? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Danuska niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 14:09
Stodoła to przesliczne miejsce do zabawy np.na sylwestra,a może by tak sie tam wybrać.Panie Bogusiu bedzie zabawa czy nie? :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 20:39
~ napisał(a):
~ napisał(a):
i ja sie podlacze!! drodzy malkontenci i marudy!!! siedzcie, prosze, przed monitorami...nie wychodzcie z domu....i nie odwiedzajcie STODOLY?...po co psuc humor Waszej partnerce/Waszemu partnerowi....przeciez Wam i tak wszedzie zle....kolor scian przeszkadza.....bosze....Zmoderowano 04.12.2013 godz.21:24 - powód: toposting (moderator)

Co to jest "bosze"? Taka firma co produkuje elektronarzędzia? :>
sam jesteś bosch -.-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2014r. o 10:05
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
i ja sie podlacze!! drodzy malkontenci i marudy!!! siedzcie, prosze, przed monitorami...nie wychodzcie z domu....i nie odwiedzajcie STODOLY?...po co psuc humor Waszej partnerce/Waszemu partnerowi....przeciez Wam i tak wszedzie zle....kolor scian przeszkadza.....bosze....Zmoderowano 04.12.2013 godz.21:24 - powód: toposting (moderator)

Co to jest "bosze"? Taka firma co produkuje elektronarzędzia? :>
sam jesteś bosch -.-

Przypomniała mi się piosenka Majki Jeżowskiej w wykonaniu budowlańców za zachodnią granica "wszystkie bosche nasze są ..":)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 stycznia 2014r. o 10:41
Byłem tam niedawno na chwilkę, fakt że nie w celach imprezowych ale miałem okazję przyjrzeć się sali - jest świetna! Od razu widać, że za jej aranżację odpowiedzialny jest ktoś, kto zna się na rzeczy.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie