Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stodoła – miejsce nie tylko na wesele
~ciekawski niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 6:56
Byłem, widziałem ,,,,,,,,jest przecudnie .szczególnie wieczorem,miejsce jak z bajki .........pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 7:38
drogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 20:08
Przykład leniwej internautki. Chce dodać nowy temat , zamiast sprawdzić w wyszukiwarce:

~lili napisał(a): hej,moze ktos byl na weselu w Stodole w oloboku i moze mi cos powiedziec nt tego lokalu? jak jest, jak z jedzeniem, obsluga i cenami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sutek niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 20:14
~LILI napisał(a): hej, byl ktos w stodole w oloboku? albo mial tam swoje wesele? jak tam jest?


uparta jest - wpis sprzed niecalej godziny.....na innym forum oczywiscie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lili niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 20:22
oj przepraszam :) dopiero przed chwila znalazlam temat, a wcale nie jest to takie proste, bo kategorie nie sa zbyt czytelne :/ to moze mi ktos pomoc bez glupich uwag? prosze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 20:26
Wystarczy wpisać szukaną frazę (wyraz ) do wyszukiwarki , która znajduje się na stronie głównej , w prawym górnym rogu. Czy to takie trudne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lili niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 20:43
przeprosilam, nie widzialam, mam prawo nie zauwazyc, a Ty nie masz prawa mnie oceniac i nazywac nie przychylnymi epitetami, moglbys wytlumaczyc a nie ironizowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oczarowana niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 0:54
Tylko ze względu na nazwę??? Trzeba było przyjechać i obejrzec salę... Kiedyś owszem była to stodoła ale teraz to bajka i właśnie z sentymentu do obiektu nazwa została ze znakiem zapytania ale obiekt to już nie to samo oj nie :) są pokoje dla gości, duża sala, super miejsce na zaciszu i wiele innych atrakcji ;) a najważniejsze że obiekt się rozwija i łapie pozytywne opinie gości. No cóż teraz pozostaje tylko żałować że się nie obejrzało sali i zraziło sie samą nazwą ;)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.