Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana nazwy szkoły
~Bolecnauta niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 8:37
Nazwa powinna być krótka np.

lub Szkoła Techniczna w Bolesławcu, Szkoła Nauk Przyrodniczych, a nie rozwlekła nazwa jak dotychczas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 8:56
i tak dla każdego będzie handlówką lub starym kinem , nikt się nie przejmie zmiana nazwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 9:21
kino Wenus - bylem tam na gwiezdnych wojnach - musialem isc z ojcem, bo samego mnie nie chcieli wpuscic - za mlody bylem....wtedy jeszcze przestrzegano limitow wiekowych....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 10:41
~ napisał(a): i tak dla każdego będzie handlówką lub starym kinem , nikt się nie przejmie zmiana nazwy



Nie dla każdego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 12:30
Jak słyszę o tworzeniu szkół o profilu wojskowym, policyjnym czy weterynaryjnym bez gwarancji, że przynajmniej dziesięć procent absolwentów tych szkół znajdzie pracę zgodnie ze zdobytym wykształceniem, to mnie diabli biorą. Czyżby otwierający nowe kierunki kierowali się tylko modą a nie chłonnością rynku pracy na poszczególne zawody. Proszę właściciela portalu, żeby przeszedł się po placówkach handlowych, budowach i innych miejscach zatrudnienia i przeprowadził sondę, który młody człowiek wykonuje pracę zgodną ze zdobytym wykształceniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 12:44
Ludzie po doktoracie nie mają pracy, a ty chcesz po ,,technikum"? No to grubo, z takim perspektywami lepiej uciekaj póki czas z tego chorego kraju. Tu domy nie wybudujesz i drzewa nie zasadzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 12:47
Wprawdzie już się wypowiadałem, ale nie co do patrona szkoły. Moja propozycja -lekarz weterynarii Zdzisław Wikiera - absolwent Wyższej Szkoły Weterynaryjnej we Lwowie i jeden z pierwszych Powiatowych Lekarzy Weterynarii w Bolesławcu, lub lekarz weterynarii Jan Lach również absolwent uczelni we Lwowie, oficer armii wrześniowej. Po zakończeniu działań wojennych, wzięty do niewoli został przez sowietów zesłany na Syberię gdzie przeszedł wszystko to co najgorsze. Uratowany przez rosyjską nauczycielkę w latach pięćdziesiątych wrócił do kraju, gdzie był uznany za zaginionego podczas działań wojennych. Nie mogąc wrócić do żony, która założyła nową rodzinę i syna osiedlił się w Bolesławcu gdzie do ostatnich chwil życia pracował w miejscowych zakładach mięsnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 13:58
Niby dlaczego nie jest adekwatna.Przeciez to bardzo zacny patron.Po co mieszac w papierach.Nie macie nic do roboty?Zajmijcie sie rozbudowa szkolnictwa zawodowego a nie zabawa w nazwe szkoly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima