Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec będzie miał hejnał
~ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 16:22
Najlepiej przez rynek puścić pociągi wystarczy tylko przekierować tory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j23 niezalogowany
4 lutego 2014r. o 21:24
Po co wam ten hejnał skoro i tak Relich robi was w trąbę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 lutego 2014r. o 21:33
~~007 napisał(a): ja mieszkam w Gierałtowie

Hmmmy ciekawe 007 z Gierałtowa.No to teraz mam rozkminę. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poddany niezalogowany
5 lutego 2014r. o 10:13
Relich tak ma rozpracowaną Gminę że ciemny lud wszystko łyka.Po prostu Białoruś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
5 lutego 2014r. o 10:36
Hejnał w Nowogrodźcu to tak jak Sukiennice w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trąbka niezalogowany
5 lutego 2014r. o 14:17
Zapamiętajcie biedny narodzie, Relich was mami do pewnego momentu ,przyjdzie czas że skończą się odwoływania w sądach i niestety te 12 milionów trzeba będzie oddać razem z odsetkami.Wtedy wszystkie drogi w Gminie będą wyglądać jak Parkowa w Wykrotach.Nie zapominajcie o wykupie 7 milionów zł za obligacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2014r. o 16:54
Nowogrodziec będzie miał hejnał


najpierw niech będzie wszędzie kanalizacja : ;) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
7 lutego 2014r. o 10:51
Ludzie załóżcie sobie nowy temat o szambach ten temat jest o HEJNALE.I to są właśnie polacy rodacy nie potrafią rozmawiać tylko zmieniają temat tak było od zarania dlatego naród skłócony.A może moderator usunie te durnowate posty o szambie ??

Zmoderowano 07.02.2014 godz.19:58 - powód: posty usunięte :) (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.