Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec będzie miał hejnał
1
emem
2 lutego 2014r. o 15:57
Akurat hejnal to fajny pomysl. Moze niezbyt oryginalny, ale fajny :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 lutego 2014r. o 16:14
Ja nawiązałem do wypowiedzi PanM, że stoją puste lokale usługowo handlowe ze względu na wysokie czynsze . To jaką wiedze merytoryczną trzeba mieć aby wyliczyć, że lokal nie pracujący przynosi straty a lokal pracujący przynosi zyski. To jaka wiedza ekonomiczna potrzebna jest , że nawet oddany lokal za darmo przyniesie zyski. Lepiej niech stoi pusty ,niszczeje ale nie obniże czynszu bo... ?. Lepiej podnieść już istniejącym wszystkie opłaty i jakoś będzie a może jeszcze prowadzić częste kontrole to może się naczymś złapie i wpadną do budżetu lewe pieniądze. To to jest ta nie samowita wiedza merytoryczna i troska o losy gminy. To tu na dole już urzędnicy poprzyjmowani w 80%-tach po znajomości wiedzą najlepiej jak się ma rozwijać gmina i jakie mechanizmy zastosować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~popierający niezalogowany
2 lutego 2014r. o 16:27
Czy szanowni radni pokusili się sprawdzić kompetencje naszych urzędników .Jakim się legitymują wykształceniem ?.Z jakim doświadczeniem zasiedli w gabinetach urzędu ?, jaką posiadają zdolność czytania aktów prawnych ze zrozumieniem, ile wnieśli pomysłów co do funkcjonowania urzędu i poprawy sytuacji gospodarczo politycznej gminy ?. Czy bycie urzędnikiem to tylko puszenie się za biurkiem czy też doradzanie interesantom jak jaki problem rozwiązać ?. Większość urzędników burmistrzowie zatrudniają w tzw. dowód wdzięczności. Dla tego nie domyślą się , że czasami wziąć mniej to może być więcej ?, że czasami właścicielowi firmy pozwolić pracować a nie nękać i może gmina być bogatsza ?. Nie-baz urzędnika nie ma nic .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toj-toja niezalogowany
2 lutego 2014r. o 17:27
Też jestem za tym żeby Relich ponownie został burmistrzem i sprzątał ten syf jaki narobił a jad zostaw dla niego niech dalej kąsa mieszkańców.to ja w Nowogrodźcu nie ma jednego publicznego szaletu więc poproś Relicha żeby postawił pod Ratuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~" niezalogowany
2 lutego 2014r. o 23:20
Hejnał! Super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malgo niezalogowany
3 lutego 2014r. o 10:34
najlepiej niech pan burmistrz sam wychodzi przed Urząd i gra ten Hejnał,zaoszczędzi w ten sposób pieniądze podatników na kolejne zatrudnienie.....jeszcze niech nam Wawel do Nowogrodzca przeniesie.....dziwne są priorytety tego pana.A dzieci ze szkoły w Nowej Wsi mają zawieszone wyjazdy na baseny,bo koszt dojazdu pokrywała gmina,,,ale już nie pokrywa ,bo pieniążków nie ma na takie cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2014r. o 11:00
Gdyby to chodziło o dzieci z Gierałtowa to pieniądze by się znalazły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hejnalista niezalogowany
3 lutego 2014r. o 20:02
Pomysł z tym hejnałem bardzo mi się podoba ale nie na trąbce tylko na cymbałach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.