Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec będzie miał hejnał
~to ja niezalogowany
2 lutego 2014r. o 14:31
Poziom dyskusji jest beznadziejny. Należy powtórzyć za Stanisławem Lemem " nie wiedzialem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie otworzyłem internetu"
Idiotom na pocieszenie powtórzę, że RR zostanie burmistrzem Gminy Nowogrodziec na kolejną kadencję, jesli tylko zdecyduje się kandydować. Dla was tylko żółć i jad...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Puzon niezalogowany
2 lutego 2014r. o 14:33
Hejnał to wy już macie od siedmiu lat i nawet o tym nie wiecie że Relich robi Was w TRĄBĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
2 lutego 2014r. o 14:36
Może tak jeden dzień bez polityki? hmmmy? :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2014r. o 14:56
PanM napisał(a): Zatem ilu odważa się napisać o nieprawidłowościach i podpisać to własnym nazwiskiem ?


Masz PanM wiedzę o jakichś nieprawidłowościach naszej samorządowej władzy? Do tego nie trzeba odwagi, bohater się znalazł. Wystarczy mieć dowody. Pan je masz? Czy tylko się reklamujesz w sieci, aby uzbierać głosy na wybory? Wiesz o tym, że złudzenia nic nie kosztują? Wiesz, że bywają tacy, którzy sami nie szanują swojego nazwiska? Na to już nie ma rady, to ich własny wybór :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2014r. o 14:58
TOjsienka napisał(a): Może tak jeden dzień bez polityki? hmmmy? :|


Dzień bez polityki, to dzień stracony ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
2 lutego 2014r. o 15:27
~to ja napisał(a): Poziom dyskusji jest beznadziejny. Należy powtórzyć za Stanisławem Lemem " nie wiedzialem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie otworzyłem internetu"
Idiotom na pocieszenie powtórzę, że RR zostanie burmistrzem Gminy Nowogrodziec na kolejną kadencję, jesli tylko zdecyduje się kandydować. Dla was tylko żółć i jad...
Chodzi mi tylko o to żeby burmistrz z mojego miasta w którym ja mieszkam od urodzenia(a on nie mieszka)wiochy nie robił 1 fontanna (wieś tańczy i śpiewa)za pieniądze podatnika.Teraz hejnał , a pytał ktoś mieszkańców cz coś tam chcą wątpie.Tu nikt nie podważa umiejętności kierowania miastem i gminą przez burmistrza tylko nie rób wiochy R.Bo jest takie przysłowie ludowe że wieśniaka można wygonić ze wsi ale wsi z wieśniaka to się nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
2 lutego 2014r. o 15:39
~BRUTUS napisał(a):
~to ja napisał(a): Poziom dyskusji jest beznadziejny. Należy powtórzyć za Stanisławem Lemem " nie wiedzialem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie otworzyłem internetu"
Idiotom na pocieszenie powtórzę, że RR zostanie burmistrzem Gminy Nowogrodziec na kolejną kadencję, jesli tylko zdecyduje się kandydować. Dla was tylko żółć i jad...
Chodzi mi tylko o to żeby burmistrz z mojego miasta w którym ja mieszkam od urodzenia(a on nie mieszka)wiochy nie robił 1 fontanna (wieś tańczy i śpiewa)za pieniądze podatnika.Teraz hejnał , a pytał ktoś mieszkańców cz coś tam chcą wątpie.Tu nikt nie podważa umiejętności kierowania miastem i gminą przez burmistrza tylko nie rób wiochy R.Bo jest takie przysłowie ludowe że wieśniaka można wygonić ze wsi ale wsi z wieśniaka to się nie da.
Na pewno w Nowogrodżcu mieszka duża część emigrantów ze wsi którym by się może to podobało,ale większość to mieszczanie od wielu lat i to ich należy zapytać co by na rynku chcieli bo może faktycznie chcieli by toy-toya(toaleta przenośna jak się na czas płyn wymienia to nie śmierdzi wiem bo mam)a nie hejnał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2014r. o 15:53
~BRUTUS napisał(a):
~to ja napisał(a): Poziom dyskusji jest beznadziejny. Należy powtórzyć za Stanisławem Lemem " nie wiedzialem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie otworzyłem internetu"
Idiotom na pocieszenie powtórzę, że RR zostanie burmistrzem Gminy Nowogrodziec na kolejną kadencję, jesli tylko zdecyduje się kandydować. Dla was tylko żółć i jad...
Chodzi mi tylko o to żeby burmistrz z mojego miasta w którym ja mieszkam od urodzenia(a on nie mieszka)wiochy nie robił 1 fontanna (wieś tańczy i śpiewa)za pieniądze podatnika.Teraz hejnał , a pytał ktoś mieszkańców cz coś tam chcą wątpie.Tu nikt nie podważa umiejętności kierowania miastem i gminą przez burmistrza tylko nie rób wiochy R.Bo jest takie przysłowie ludowe że wieśniaka można wygonić ze wsi ale wsi z wieśniaka to się nie da.


Pan Relich wykorzystuje relacje sluzbowe aby zamknac usta krytyce. Tak sie nazywa jego zarzadzanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza