Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo czy sprawiedliwość?
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 14:17
Ja myślę o tym tak, że sprawę zawalili "Styropianowcy".
To oni znieśli karę śmierci dla przestępców i to oni są winni.

masz mózg? to myśl!! moratorium na kare śmieci wprowadzono w 1995 roku za rządów OLEKSEGO!!! Nie siej zamętu gimbusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 14:22
Nawet bolec.info idzie straszyć ludzi? Niemożliwe? A jednak, tylko czekałem, aż zarzucicie odpowiedni artykuł.
buuuuu trynkiewicz w bolesławcu, co wiecej, jego 30+kolegów też. Srajcie w gacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 15:31
W normalnym kraju to takim Trynkiewiczem nikt by se głowy nie zawracał i trąbił co robić, prosta sprawa do celi wpuścić klawisza i niech się poszamota ze zwyrodnialcem wtedy będą podstawy żeby dołożyć bandziorowi następne 5 lat i kłopot rozwiązany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 stycznia 2014r. o 15:36
wypuścić, swoje odsiedział

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 15:39
skorn napisał(a): wypuścić, swoje odsiedział


Ale nie odwisiał! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 15:42
~ napisał(a): Ja myślę o tym tak, że sprawę zawalili "Styropianowcy".
To oni znieśli karę śmierci dla przestępców i to oni są winni.

masz mózg? to myśl!! moratorium na kare śmieci wprowadzono w 1995 roku za rządów OLEKSEGO!!! Nie siej zamętu gimbusie


Masz mózg? Trynkiewicz popełnił przestępstwo przed rokiem 90.
Wtedy do władzy dorwali się styropianowcy.
Kto dał mu 25 lat jak nie styropianowcy? Co ma do tego Oleksy?
Dlaczego styropianowcy nie przywrócili kary śmierci? Przecież rządzą od kilku lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 stycznia 2014r. o 15:50
http://www.rp.pl/artykul/1082154-Blad-sprzed-cwierc-wieku.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 15:56
niby czemu ma być groźniejszy niż pozostali mordercy na wolności. ten co niedawno wyszedł po jakoś 7 latach od zmasakrowania dziewczyny śmiga wesoło już na motorze. powinien wejść ten zapowiadany system kontroli GPS byłych wieźniów z dodatkowym meldowaniem co tydzien na wlasnym komisariacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.