Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo czy sprawiedliwość?
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 18:31
~ napisał(a): Masz mózg? Trynkiewicz popełnił przestępstwo przed rokiem 90.
Wtedy do władzy dorwali się styropianowcy.
Kto dał mu 25 lat jak nie styropianowcy? Co ma do tego Oleksy?
Dlaczego styropianowcy nie przywrócili kary śmierci? Przecież
rządzą od kilku lat.

(...) dostał kare śmierci a nie 25 lat!!!! po wprowadzeniu moratorium zamieniono mu karę na 25 lat, za rządów oleksego właśnie, nie można wprowadzić kary śmierci z uwagi na prawo unijne, poczytaj troche (...) zanim sie wypowiesz

Zmoderowano 30.01.2014 godz.20:17 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 20:01
Ja nie wiem dla czego ten temat się tu pojawił .(...)To Sejm RP uchwalił ustawę dzięki której ten zbrodniarz wychodzi nie Oleksy. Jeżeli prawo tak stanowi osoba po odbyciu kary prawem przewidzianą powinien być zwolniony. Źle się stało , że powstała ta ustawa, która będzie tę karę przedłużała. Nie myślcie o Trynkiewiczu czy innym zbrodniarzu pomyślcie co się stało w polskim prawie to jest straszne . Niech któryś z Was zacznie się kopać z władzami i znajomy prokurator powoła znajomego psychiatrę i można bez wyroku zostać wykluczony ze społeczeństwa. To jest straszne.

Zmoderowano 30.01.2014 godz.20:19 - powód: pomówienia. Jak nie wiesz , dlaczego tematy znikają ze strony głównej , to nie pisz głupot. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 20:14
Myślę, że za to, że zwyrodnialcy, skazani wcześniej za swoje czyny na karę śmierci, ponoszą winę nasi genialni politycy. Zamiast stanowić mądre prawo żrą się o koryta i wpływy na scenie politycznej. Dzisiaj wszyscy biją pianę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 23:00
~ napisał(a):
(...) dostał kare śmierci a nie 25 lat!!!! po wprowadzeniu moratorium zamieniono mu karę na 25 lat, za rządów oleksego właśnie, nie można wprowadzić kary śmierci z uwagi na prawo unijne, poczytaj troche (...) zanim sie wypowieszZmoderowano 30.01.2014 godz.20:17 - powód: złośliwości (moderator)


Bijesz pianę. Ja nie mówię o tym kto mu dał 25 lat tylko o tym kto mu karę śmierci odebrał.
Odebrały mu śmierć styropianowcy. UE mnie nie interesuje bo w 89 nikt o UE nie myślał.
Według twojego urojenia wychodzi na to że już w 89 roku czekano na premiera Oleksego.
Zniesienie kary śmierci to robota styropianowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 7:56
(...) powtarzam ci jeszcze raz 1995 rok przyniósł zmiany w karze śmierci, (...) nie potrafisz tego zrozumieć
Według twojego urojenia wychodzi na to że już w 89 roku czekano na premiera Oleksego.
Zniesienie kary śmierci to robota styropianowców.

Zmoderowano 31.01.2014 godz.10:38 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 10:15
I diota to taki który nawet nie potrafi zacytować posta. Nie wiem co bełkoczesz o Oleksym.
Trynkiewicz został skazany na poczwórną karę śmierci przed rokiem 90 przez PRL ale styropianowcy znieśli mu tą karę.
A on o Oleksym x lat później w dalszym ciągu.
Zauważ że kary nie można zmienić gdy ktoś już ktoś ją odbywa, więc co do tego ma Oleksy?
Styropiany wymogli zniesienie kary śmierci i to jest fakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mch niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 11:16
Żadna matka na pewno nie ma dylematów - nie może być powrotu do normalnego społeczeństwa dla zbrodniarzy, dzieciobójców i zwyrodnialców. Społeczeństwo to my i mamy prawo oczekiwać od państwa ochrony przed takimi zwyrodnialcami - i niech państwo nie zasłania się prawem, prawo nie jest po to, żeby dzieciobójca mógł swobodnie chodzić po ulicach z tej racji, że już 25 lat był w odosobnieniu i nikogo nie udało mu się zabić. Prawo ma służyć temu, żeby matki i ich dzieci mogły spać spokojnie. NIE CHCEMY TEGO POWROTU, ZAGRAŻA NASZYM DZIECIOM - co za idiotyzm, ten dzieciobójca POWINIEN BYŁ SKOŃCZYĆ ŻYCIE W WIĘZIENIU _ 25 lat dla takiego to naprawdę bardzo długo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A TO CI ZAGWOSTKA niezalogowany
1 lutego 2014r. o 10:25
Mam takie pytanie?czy zastanowił was fakt że na temat wypuszczenia tego zbrodniarza nie wypowiadał się Jarek zbaw Polskę?Przecież jego zawsze pełno,na każdy temat,a tu cisza, ani że to wina ryżego albo innego człeka.No cóż jak się było w komisji do spraw ułaskawień grożnych przestępców to lepiej się nie wychylać,a nóż ktoś sobie przypomni. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.