Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Ludwikowski nie żyje. Żegnaj przyjacielu!
~kobiecinka niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 21:19
~piterus napisał(a): Przydałoby się zrobić szare zdjęcie...

Dlaczego? Bo taka moda?
Był wspaniałym młodym mężczyzną, barwną postacią i podzielam zdanie autora artykułu; ja też zapamiętam go kolorowo :)
Do zobaczdnia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
31 stycznia 2014r. o 22:41
Myślę.. Myślę.. Myślę... I NIE DOCIERA!

Jeszcze tak nie dawno dawaliśmy sobie grabę u Hemika.. No nie dociera, że ostatnią!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~..... niezalogowany
31 stycznia 2014r. o 23:40
Tragedia...coś okropnego- jak kruche jest ludzkie życie. Całej rodzinie składam najszczersze kondolencje i dużo siły, by udźwignąć tą tragedię...;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k.... niezalogowany
1 lutego 2014r. o 1:58
ktoś powinien za to odpowiedzieć bo przez czyjeś niedbalstwo niewinny człowiek stracił życie :(:( najszczersze kondolencje :( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5239
#Nieska69 nieaktywny
1 lutego 2014r. o 7:58
[*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
1 lutego 2014r. o 11:03
Ciągle wydaje mi się, że to był tylko zły, bardzo realistyczny sen. Niestety, dzisiejszy dzień nie przyniósł sprostowania tej okropnej, okrutnej wiadomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
1 lutego 2014r. o 13:55
straszna wiadomosc, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sylwia niezalogowany
1 lutego 2014r. o 20:32
Ciągle myślę że to głupi żart , albo jakiś zły sen...alee nie :(
myślę że wyjechał gdzieś i niedługo się zobaczymy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.