Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga, skradziono wózek!!!

~Iza niezalogowany
1 lutego 2014r. o 16:13
Wczoraj wieczorem (31.01.2014) z ul. Cichej skradziono wózek naszego synka. W nocy był widziany przed "Czarnym kotem". Jesli ktoś widział ten wózek bardzo prosimy o kontakt.
508805610
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
1 lutego 2014r. o 19:09
Tylko jakieś zdjęcie przydałoby się wrzucić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11416
#SzatanPlan nieaktywny
1 lutego 2014r. o 19:17
Nie chcę zniechęcać, ale w kwietniu ubiegłego roku też kto ukradł wózek dziecięcy. Tyle, że w Nowogrodźcu, spod samych drzwi mieszkania mojej siostry... Pod osłoną nocy, oczywiście. Wózek był dość charakterystyczny, więc mógł się podobać, ale złodziej nie był głupi - albo zabrał go dla części, albo sprzedał gdzieś, gdzie nikt nie wie, że jest kradziony... Tak więc donosy na policję nic nie dadzą. Po miesiącu napiszą, że umarzają sprawę i wsio. :-) Lepiej kupić nowy wózek. Chyba, że jakimś cudem Wasz się znajdzie, czego życzę z całego serduszka. My niestety musieliśmy się męczyć całą zimę ze spacerówką, która nie była zbyt ciepła, ale jakoś daliśmy radę. Skradzionego wózka oczywiście do tej pory nikt nie widział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Francesco niezalogowany
1 lutego 2014r. o 21:00
Obserwujcie allegro, www.tablica.pl, a nóż ktoś z okolic Bolesławca będzie chciał go w ten sposób upłynnić. Mam nadzieję, że miał jakieś charakterystyczne znaki, dzięki którym rozpoznalibyście go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
2 lutego 2014r. o 13:39
Dzieki, będziemy patrzeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
2 lutego 2014r. o 13:44
Niestety nie udaje mi sie dodać zdjęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
2 lutego 2014r. o 13:52
~Iza napisał(a): Niestety nie udaje mi sie dodać zdjęcia

Może pomogę, chociaż tyle :) [img=1391345562_bvws97d.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
2 lutego 2014r. o 17:10
Oooo! Dziękuje bardzo:) to jest właśnie nasz wózek. Jest bardzo charakterystyczny i jedyny w B-cu.
Pozdrawiam serdecznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.