Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma zdecydowała - Przybylski będzie marszałkiem!
~Znowu wyru....i niezalogowany
11 lutego 2014r. o 22:05
Matko Boska,kilka lat temu pisałem ,że prędzej ja na piechotę dojdę na księżyc,niż PIS dojdzie do władzy .Śmiałem się z kurdupla.Ludzie ,mam dość.Jestem tak zdeterminowany,ze łykam nawet posłankę Pawłowicz. Ja wyborca PO .A wiecie co to znaczy.Będę głosował na PIS.Za niedługo rozliczymy Was .Jaka piękna koalicja.Piszę z pamięci;wrocławianie, komuna,ludowcy, i ,,partia złodziei i oszustów ''(PO).Zapamiętam.Zobaczycie mój głos jak swoje ucho.

A my ,po zdobyciu władzy,będziemy wierzyć Wam bezgranicznie.
a sprawdzać bezlitośnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pszybył niezalogowany
11 lutego 2014r. o 22:28
Błagam Was Bolesławianie.
Jak płaczecie za mną to podawajcie swoje nazwiska i cv.
Jest kilka setek stanowisk do objęcia ,ale nie jestem duchem świętym,więc mylą mi się ,,POpierwsze'' z ,,TylkoPOwiat''.Wiem,wiem że to wszystko jeden kurac,ale stanowiska podwójnie. Wiec kto chętny to ooodjazzzzd.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ŚMIECHU WARTE niezalogowany
12 lutego 2014r. o 13:04
no to macie najświeższe info i swojego marszałka buahahahaha
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3330417,rafal-jurkowlaniec-jednak-zostaje-na-stanowisku-marszalka,id,t.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popierający niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:55
Przybylski marszałkiem, a Jolanta Piwcewicz europosłanką. O pierwszym decydują politycy, o drugiej Ty, wyborco! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:55
Ha, Ha, Ha :)

Jak dodajesz link, to najpierw przeczytaj tekst, zanim coś palniesz

"Po godzinie 13 pojawiła się najnowsza opinia prawników urzędu marszałkowskiego. Jak dowiedzieli się reporterzy portalu GazetaWroclawska.pl, Cezary Przybylski zostanie dziś jednak powołany na stanowisko marszałka. Zostanie tzw. marszałkiem elektem. Nie będzie mógł jednak podpisać umowy o pracę. Będzie mógł za to powołać zarząd elekcyjny województwa. Ale to nie zmienia faktu, że dopóki będzie oficjalnie starostą bolesławieckim, formalną władzę w województwie ma stary zarząd."

Ha, Ha, Ha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
12 lutego 2014r. o 14:56
...członek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 15:28
to jest ciąg dalszy końca PO w Bolesławcu
teraz ujawnią się cicho wspierający
przyszedł czas aby się im coś ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 16:49
~ napisał(a): Ha, Ha, Ha :)

Jak dodajesz link, to najpierw przeczytaj tekst, zanim coś palniesz

"Po godzinie 13 pojawiła się najnowsza opinia prawników urzędu marszałkowskiego. Jak dowiedzieli się reporterzy portalu GazetaWroclawska.pl, Cezary Przybylski zostanie dziś jednak powołany na stanowisko marszałka. Zostanie tzw. marszałkiem elektem. Nie będzie mógł jednak podpisać umowy o pracę. Będzie mógł za to powołać zarząd elekcyjny województwa. Ale to nie zmienia faktu, że dopóki będzie oficjalnie starostą
bolesławieckim, formalną władzę w województwie ma stary
zarząd."



dokładnie przeczytałem to co podałem, nie napisałem że nie zostanie marszałkiem tylko chodziło mi o kompromitacje PEŁO, nie pierwszą zresztą i nie ostatnią, a ty bidaku jak nie rozumiesz o co chodzi to może lepiej sie nie wypowiadaj

Ha, Ha, Ha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.