Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bal wielkiego serca
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 12:29
(...)

Zmoderowano 16.02.2014 godz.13:42 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Info niezalogowany
16 lutego 2014r. o 12:49
Szacun dla Organizatorów, krytykanctwo w modzie jest, jak zawsze.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34682940

Może tu się zrealizuje ten, który lubi krytykować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 lutego 2014r. o 13:15
Jak taki wspomagający jesteś to trzeba było iść i się wykazać.Wolne miejsca jeszcze były.
Najprościej jest krytykować nie dając nic od siebie.Anonimowo w necie każdy może rzucać puste słowa jak to on nie pomaga potrzebującym.
Poproszę dowody na twoją rzekomą pomoc potrzebującym bo jakoś nie wydaje mi się.Jedyne co na razie śmiem twierdzić po twojej wypowiedzi to to że żal ci coś ściska.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2014r. o 13:44
~ napisał(a): (...)
Bez obrazy Anonimowa -ja w przeciwienstwie do Ciebie -składam uklon Tosience:)bo przynajmniej zrobiła coś w tym celu jakby nie było jest 55 więcej :)a Twoim biadoleniem nie ma ani grosika :(

Zmoderowano 16.02.2014 godz.13:47 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego spamu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
16 lutego 2014r. o 13:50
Informacja dla hejterów.
Każdy z uczestników balu zapłacił za wstęp , cenę , która była ustalona.
Każdy dał taką kwotę , jaką mógł dać.
Jeżeli nie byliście na tym balu , to paluchy precz od klawiatury. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
16 lutego 2014r. o 14:03
moderator napisał(a): Informacja dla hejterów.
Każdy z uczestników balu zapłacił za wstęp , cenę , która była ustalona.
Każdy dał taką kwotę , jaką mógł dać.
Jeżeli nie byliście na tym balu , to paluchy precz od klawiatury. !!
Tak!
tak!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franek niezalogowany
16 lutego 2014r. o 14:12
To niepojęte skąd się biorą tacy ludzie! Jak można w ogóle skrytykować tak piękną inicjatywę. Przecież gdyby nie ten bal, byłoby ponad 5 tys mniej dla Agnieszki. Przecież to zbliża szanse na uratowanie drugiego człowieka. Jak tak w ogóle można?! Jakim człowiekiem trzeba być, aby w ten sposób obrażać ludzi? Jak może czuć się p. Agnieszka i jej rodzina kiedy czyta coś takiego?! To potworne. Ja z calego serca gratuluje uczestnikom i organizatorom balu. To piekny gest!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
16 lutego 2014r. o 14:26
Do Moderatora -dziwię się ,że usunoleś posty:((bo ja uważam ,że nie napisałam nic obrażliwego ,a wstydzic się powinna teraz Anonimowa

Zmoderowano 16.02.2014 godz.14:38 - powód: topposting. Skoro usunąłem posty anonimowej , to i twoje , które się do nich odnosiły. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.