Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań Miss Bolesławca!
~beata niezalogowany
8 marca 2014r. o 9:53
A co ty chcesz dostać w nagrodę.Ciesz się ze zostalas wciagnieta na liste.W Weglincu miska dostala w nagrodę rower,ktory był ukradziony w Gerlitz.Piec razy do Pienska jezdzila na posterunek policji się z niego tlumaczyc.Lepiejavascript:emoticon(';)')j nic nie dostać i mieć swiety spokoj.javascript:emoticon(':D')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 10:00
~bolesławianka napisał(a): Dlaczego nie ma adresu, odnośnika do konkretnego regulaminu? Organizatorzy- przykładna idea konkursu, ale sprawa dość poważna! Nie ma żadnych informacji regulaminowych ! A więc to konkurs? Czy po prostu impreza komercyjna? Co takiego otrzyma Miss Bolesławca? Jakie są zabezpieczenia dla uczestniczek konkursu? Cel charytatywny nie powinien przesłaniać zagrożenia i komercję działań! Dlatego, jeśli sprawa jest oczywista, gdzie można zapoznać się z regulaminem imprezy ?? !!


Nie wiem jakie masz wymiary ale to co napisałaś w poście zdecydowało, że dla dla mnie zostałaś Miss Bolesławca!!! :*

Niech tylko ktoś po przeczytaniu postu Bolesławianki napisze , że w Bolcu mieszkają głupie dziewczyny!! Rozszarpię na kawałki!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matii niezalogowany
8 marca 2014r. o 10:15
Jak jesteś niesmiala to startuj w konkursie ortograficznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~max niezalogowany
8 marca 2014r. o 10:31
Pieknosci z rodzin patologicznych ,powinny wystartować w oddzielnej konkurencji.Albo przypiac im czerwone kotyliony,zeby się na scenie wyroznialy.I niech nie chuchają Jurora w twarz.Jezeli ktoś z Jurorow tez zalicz się do tej kategorii ,tez powinien mieć kotylion.Kotyljony można kupic w chińskich sklepjavascript:emoticon(';)')ach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesłąwianka niezalogowany
8 marca 2014r. o 11:37
Napisałam post z pytaniem i prośbą DO ORGANIZATORÓW imprezy! Nie spotkałam się jeszcze z konkursem , który nie ma konkretnego regulaminu ! Tym bardziej, że uczestniczki płacą za udział. Sprawa charytatywności imprezy staje się w tej sytuacji zupełnie drugorzędna!Przecież to jest tak oczywiste, że moje pytanie jest zrozumiałe i jeśli impreza" ma ręce i nogi" /dodatkowo ma patronat prezydenta miasta Bolesławca!/to dla organizatorów na pewno nie jest problemem uzupełnienie swoich reklam o ważny punkt / jak nie najważniejszy:)/ a więc REGULAMIN! :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesłąwianka niezalogowany
8 marca 2014r. o 12:23
No cóż...szkoda, odpowiedzi od organizatorów na temat regulaminu nie ma!Mimo,ze organizatorzy śledzą ten portal i wstawiają swoje informacje.Zbliża się godzina castingu a tak ważna informacja utknęła.Zaczyna to wyglądać na przemyślane prowadzenie kampanii reklamowej. Impreza miejska a taki niski poziom organizacji? Czy na prawdę można bez regulaminu,w taki sposób organizować imprezy o takim celu? Mówi się o podopiecznym Jakubie Legieżyńskim, o prezydencie miasta Bolesławca, o sponsorach, o Miss Polonii - a może jednak jest regulamin? Dlaczego cisza w tej sprawie ze strony Dance Vision Poland? Proszę podać link do regulaminu tego konkursu. Tyle podmiotów i osób zostało zaangażowanych w ten projekt,że to wręcz nie możliwe , aby nie było takiej możliwości :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Boleslawianki niezalogowany
8 marca 2014r. o 13:22
Regulamin mamy nawet zatwierdzony,ale go nieupubliczniamy,ze wzgledow organizacyjnych,poniewaz w trakcie konkursu będziemy musieli zrobić mu pewna kosmetykę.Poniewaz jeszcze się taki nie narodzil,zeby mu każdy dogodzil"Wiemy to z doświadczenia wieloletniego.U nas wszyscy wygrywają.Niech wspaniala Boleslawianka będzie spokojna.Wejscie na wybieg tez jest wyróżnieniem.Zreszta będzie Pani po konkursie na pewno zadowolona i z nas i z regulaminu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2014r. o 14:12
Drodzy organizatorzy! Proszę o poważne traktowanie tematu i mojej osoby!!!
Regulamin jest nieudostępniany ze względów organizacyjnych? Państwo sobie stroją żarty? Regulamin będzie ulegał zmianie w trakcie trwania konkursu??? Dlaczego Państwo bagatelizują sprawę regulaminu? Odpowiedź typu: Jeszcze się taki nie narodził co by mu wszyscy dogodzili... jest śmieszna i bynajmniej żenująca. Ja Państwa zapytałam o podstawowy element imprezy !!! A Państwo mnie lekceważą takimi odpowiedziami ! Albo regulamin jest albo go nie ma! Powody jakie podaliście świadczą o KRĘTACTWIE! Myślałam, że to poważna impreza! Wstyd ,ze prezydent pięknego Bolesławca daje patronat takim projektom! Aż brak słów , nie spotkałam się jeszcze z taką argumentacją. Czy taka odpowiedź istnieje również w mediach, czy pan Prezydent wie o tym,że regulamin się dopasowuje do potrzeb w trakcie trwania imprezy??? jak możecie organizować takie konkursy bez zabezpieczeń regulaminowych, ODWAŻNIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima