Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań Miss Bolesławca!
~DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK niezalogowany
14 marca 2014r. o 14:39
JESZCZE JEDNA PROSBA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK niezalogowany
14 marca 2014r. o 14:41
Prosimy Krzysia Krzeminskiego pomoc
Nasze posty nie sa publikowane w calosci
Zdjecia rowniez nie pojawiaja sie przy naszych postach - oswiadczeniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
15 marca 2014r. o 0:52
Odpowiedzi organizatorów świadczą o cynizmie ! Można owszem robić sobie reklamę. WAM wyłącznie o to chodzi i sprawa była i jest jasna od początku dla każdego , kto potrafi kojarzyć :). Ostatni post...jak on się ma do wcześniejszych wypowiedzi organizatora:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 7:28
~DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK napisał(a):
Cieszymy sie ,ze wytworzyla sie tak burzliwa dyskusja na temat naszego konkursu :-) swiadzcy to jedynie o zainteresowaniu nasza impreza.


Mylisz się kochana Mario!! :)
Świadczy to jedynie o tym, że w Bolesławcu są jeszcze dziewczyny myślące, których nie jest łatwo namówić do pokazywania wdzięków na imprezach których regulamin jest TAJNY łamany przez POUFNE! :P

~Bolesławianka napisał(a): Można owszem robić sobie reklamę. WAM wyłącznie o to chodzi i sprawa była i jest jasna od początku dla
każdego , kto potrafi kojarzyć :).


Moja Miss i na dodatek niegłupia!! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
15 marca 2014r. o 8:58
Po co się klocic o regulamin znacie się Panie bardzo dobrze.Spotkajcie się przy kawie i wszystko sobie wyjaśnicie.Bedzie to dla dobra całego konkursu,a szczególnie uczestniczek,ktore nierozumieja o co Wam w tym wszystkim chodzi.Organizator to znana sprawdzona firma,ktora nie takie imprezy organizowala.Jestem niemilo zaskoczona.Bo marke firmy znam.A po co Stary Teatr w B-cu,tam się powinny odbywać tego typu imprezy.A stoi zamknięty niewykorzystany do imprez tego typu.To jest wyjątkowe miejsce do pokazow mody,pieknosci,organizowania imprez masowych.Tylko w B-cu zawsze tak było,ze wszyscy sa "mądrzejsi od radia",tylko w wąskim gronie nie potrafią się dogadać.Pozdrawiam uczestniczki castingow......!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 11:31
Pani Magdo, ja zapytałam o regulamin a Pani pisze o kłótniach? o kawie? Organizatorzy nie są moimi znajomi ! :) Już Pani wypowiedź świadczy o nie kojarzeniu tematu. Regulamin powinien być dostępny wszędzie tam , jeśli organizatorzy są uczciwi!
Tyle w temacie!
Prosze podać , gdzie Pani znalazła wiarygodne fakty o organizatorach i ich sukcesach! Nie linki ina innych stronach i wypowiedzi samych organizatorów tylko strona organizatora, może wiarygodne źródła, ile takich imprez pt. wybory MISS " czegokolwiek"zrobił, gdzie i kiedy, z jakim skutkiem? Gdzie to można zobaczyć, jakie jest doświadczenie w temacie. Pisze Pani, że ich zna,proszę się podzielić takimi informacjami. Dance Vision Poland to nie jest fundacja ani stowarzyszenie , to prywatna firma. Mówimy o prywatnej działalności ! Konkursy piękności są szczególnie narażone na krytykę i niezwykle atrakcyjne dla agencyjek - to niezła podpucha i reklama! I niech się tak dzieje:). Kto chce niech bierze udział, ale kto nie chce, nie znaczy, że ma siedzieć cicho. ja chciałam, ale zachowanie organizatorów spowodowało zupełne obniżenie wartości całej ich działalności.A więc podsumowując, zapytałam o regulamin, który nadal nie jest dostępny dla ogółu a organizator się cieszy, że się w taki sposób o tym mówi, bo właśnie mu na tym zależy:) :) :). Sam określa swój poziom!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
15 marca 2014r. o 13:05
Ma Pani racje,ze w tej chwili nic z tego nie rozumiem.Ale to Pania ktoś wprowadzil w blad.DANCE VISION POLAND-MARIA BANASZEK,nie jest wlascicielka,zadnej prywatnej agencji modelek.A to co robi nie ma nic wspólnego z dzialalnoscia gospodarcza ,tora jej Pani zarzuca.Jezeli chodzi ojej osiagniecia i sukcesy na przestrzeni ostatnich 40 lat ,to ma ogromne.Byla organizatorem wielu festiwali,przegladow artystycznych o randze krajowej i zagranicznej.Wielokrotnie wyrozniana i odznaczana przez Ministerstwo Kultury i Ministerstwo Oswiaty ,przez władze wojewódzkie i lokalne .Jest znanym w Polsce choreografem.Najlepszym w Polsce nauczycielem jeżeli chodzi orysunek tanca,autorka wielu artykulow dotyczących choreografii.To co ona w swoim zyciu tworzyla w zakresie choreografii,ruchu ,ukladow choreograficznych,tancow latynoamerykańskich,nie umywa się do TV programu :Taniec z Gwiazdami pod zadnym pozorem.Wyksztalcila wielu nauczycieli tanca,ktorzy jej dorobek kontynuluja w kraju i zagranica,nawet w Kanadzie,a wie c na innych kontynentach.Wielu jej uczniów wygrywalo castingi do roznych filmow w których zagrali.Naprzyklad Malgosia z Warty Boleslawieckiej,czagrala w kilku odcinkach serialu serialu M jak Milosc,czy mam jeszcze wymieniac!A Jedenak wymienie wychowala kilku mistrzow i wicemistrzow Polski w tańcach klasycznych.Gdybym mieszkala w B-cu to pofatygowalabym się do niej po ten nieszczęsny regulamin i doreczylabym go Pani.Ale nie mam takich możliwości bo mieszkam w Berlinie.Poz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zibi niezalogowany
15 marca 2014r. o 16:42
W B-cu najlepiej nic nie organizować,wtedy wszyscy będą mieć swiety spokoj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.