Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań Miss Bolesławca!
~ niezalogowany
15 marca 2014r. o 20:08
~Magda napisał(a): ...-MARIA BANASZEK...Jezeli chodzi ojej osiagniecia i sukcesy na przestrzeni ostatnich 40 lat ,to ma ogromne.Byla organizatorem wielu festiwali,przegladow artystycznych o randze krajowej i zagranicznej.
Wielokrotnie wyrozniana i odznaczana przez Ministerstwo Kultury i Ministerstwo Oswiaty ,przez władze wojewódzkie i lokalne . Jest znanym w Polsce choreografem. Najlepszym w Polsce nauczycielem jeżeli chodzi orysunek tanca, autorka wielu artykulow dotyczących choreografii...Wyksztalcila wielu nauczycieli tanca, ktorzy jej dorobek kontynuluja w kraju i zagranica, nawet w Kanadzie, a wiec na innych kontynentach. Wielu jej uczniów wygrywalo castingi do roznych filmow w których zagrali. Naprzyklad Malgosia z Warty Boleslawieckiej, zagrala w kilku odcinkach serialu serialu M jak Milosc, czy
mam jeszcze wymieniac! A Jedenak wymienie wychowala
kilku mistrzow i wicemistrzow Polski w tańcach klasycznych...

Święta prawda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bOLESŁĄWIANKA niezalogowany
16 marca 2014r. o 9:19
Pani Magdo! Ja zapytałam o imprezy i doświadczenie W TYM TEMACIE. Napisałam , że Dance Vision Poland jest firmą prywatną , bez względu na to czy to szkoła tańca czy agencja czy jeszcze jakiś inny podmiot gospodarczy :). CZY JA SIĘ MYLĘ ?????
Czy ktoś tu zakwestionował osobę pani Marii Banaszek? Jakie znaczenie ma wypisywanie w tej sytuacji , w tej sprawie niekwestionowane zasługi p.Marii.Oprócz tego, że oczywiście to jest reklama :). To nie ten temat p.Magdo! My rozmawiamy o wyborach Miss Bolesławca, jedno pytanie - "tysiąc "odpowiedzi i żadna na temat :)
Dance Vision Poland to chyba raczej kontynuacja tradycji rodzinnych, a czas zmienia sytuację w świecie tańca.Trochę na wyrost stwierdzenia o najlepszym nauczycielu w Polsce, ale jak najbardziej w czasach kiedy p.Maria działała intensywnie bezpośrednio na polu tańca miała ogromny wkład w kulturę tego miasta. Od tej pory wykształciło się wielu nauczycieli i pedagogów, którzy pracują na obecny poziom kultury i wizerunek miasta :).
Natomiast to o czym"dyskutujemy" dotyczy zupełnie innych rejonów " krzewienia kultury "!
Tak więc - przestrzeń tańca nie jest tematem tej rozmowy :). Wymieniamy się poglądami na temat organizacji imprezy i w tym dokładnie temacie zadałam pytania:).
Pisze Pani, że przyjechałaby nawet, żeby wręczyć regulamin...:) Ale po co ??? Przecież na miejscu , w Bolesławcu są organizatorzy i mają ten regulamin :). Oni go ni upubliczniają :) i o to chodzi w tej całej sprawie. Żyjemy w erze internetu i to są normalne działania, wręcz wskazane , aby po prostu był odnośnik do regulaminu na jakiejś stronie organizatora, jeśli takowa jest ! Wcześniejsze odpowiedzi organizatorów były lekko mówiąc "nie poważne". Proszę jeszcze raz dokłądnie poczytać , jakie hasła są przy okazji tej imprezy...to nie jest między szkolny turniej taneczny tylko:koncert promujący miasto Bolesławiec , koncert mający na celu wspomożenie chorej osoby, koncert , który angażuje też osoby nieletnie...to chyba wystarczające powody, aby poprosić o standardowe elementy- regulamin, które są zabezpieczeniem wiarygodności Organizatorów. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
16 marca 2014r. o 11:04
~bOLESŁĄWIANKA napisał(a): Pani Magdo! Ja zapytałam o imprezy i doświadczenie W TYM TEMACIE. Napisałam , że Dance Vision Poland jest firmą prywatną , bez względu na to czy to szkoła tańca czy agencja czy jeszcze jakiś inny podmiot gospodarczy :). CZY JA SIĘ MYLĘ ?????
Czy ktoś tu zakwestionował osobę pani Marii Banaszek? Jakie znaczenie ma wypisywanie w tej sytuacji , w tej sprawie niekwestionowane zasługi p.Marii.Oprócz tego, że oczywiście to jest reklama :). To nie ten temat p.Magdo! My rozmawiamy o wyborach Miss Bolesławca, jedno pytanie - "tysiąc "odpowiedzi i żadna na temat :)
Dance Vision Poland to chyba raczej kontynuacja tradycji rodzinnych, a czas zmienia sytuację w świecie tańca.Trochę na wyrost stwierdzenia o najlepszym nauczycielu w Polsce, ale jak najbardziej w czasach kiedy p.Maria działała intensywnie bezpośrednio na polu tańca miała ogromny wkład w kulturę tego miasta. Od tej pory wykształciło się wielu nauczycieli i pedagogów, którzy pracują na obecny poziom kultury i wizerunek miasta :).
Natomiast to o czym"dyskutujemy" dotyczy zupełnie innych rejonów " krzewienia kultury "!
Tak więc - przestrzeń tańca nie jest tematem tej rozmowy :). Wymieniamy się poglądami na temat organizacji imprezy i w tym dokładnie temacie zadałam pytania:).
Pisze Pani, że przyjechałaby nawet, żeby wręczyć regulamin...:) Ale po co ??? Przecież na miejscu , w Bolesławcu są organizatorzy i mają ten regulamin :). Oni go ni upubliczniają :) i o to chodzi w tej całej sprawie. Żyjemy w erze internetu i to są normalne działania, wręcz wskazane , aby po prostu był odnośnik do regulaminu na jakiejś stronie organizatora, jeśli takowa jest ! Wcześniejsze odpowiedzi organizatorów były lekko mówiąc "nie poważne". Proszę jeszcze raz dokłądnie poczytać , jakie hasła są przy okazji tej imprezy...to nie jest między szkolny turniej taneczny tylko:koncert promujący miasto Bolesławiec , koncert mający na celu wspomożenie chorej osoby, koncert , który angażuje też osoby nieletnie...to chyba wystarczające powody, aby poprosić o standardowe elementy- regulamin, które są zabezpieczeniem wiarygodności Organizatorów. Pozdrawiam :)
Przepraszam za błędy ortograficzne w ostatnim moim poście, pisany w biegu...pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK niezalogowany
19 marca 2014r. o 13:10
~Zibi napisał(a): W B-cu najlepiej nic nie organizować,wtedy wszyscy będą mieć swiety spokoj.


Szanowni Panstwo
Mamy nadzieje ,ze nasze starania jednak beda dcenine przez zdecydowana wiekszosc boleslawianek.
Ratujemy ludzkie zycie , ratujemy 14 letniego chlopaka ktoremu grozi po prostu smierc.
To z tego powodu nie reagujemy na nie przychylne kmentarze na forum.

Pzypominamy jeszcze raz :
aly zas dzialamy aktywnie , spotykamy sie regularnie z calym sztabem organizacyjnym, spotykamy sie ze spokupczymi.
Ustalilismy juz nwy termin Castingu 2 , obnizylismy tez koszt uczestnictwa w warsztatach przygotowawczych kandydatki dao koncertu finalowego. Ze 100 zl na 30zl.
Dlaczyli rowniez nowi sponsorzy.
Mamy rowniez nowe miejsce gdzie FINALNIE odbedzie sie Koncert Finalowy

Zapewniamy rowniez ,ze pod wzgledem prawnym jestesmy b.mocno przygotowani
Refulamin oraz wszystkie oswiadczenia beda przekazane uczatniczkom raz opiekunom prawnym w dniu 2 castingu.

Terminy i najnowsze infrmacje juz w weekend 22-23 marca 2014.

Pozdrawiany serdecznie wszystkich tych ktorym lezy na sercu ratowanie ludzkiego zycia

DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK
Ivo Bruno Pomorski
Organizator konkursu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DANCE VISION POLAND MARIA BANASZEK niezalogowany
19 marca 2014r. o 14:09
NOWY TERMIN 2 CASTINGU ![img=1395234598_rxcjma3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 marca 2014r. o 16:45
Droga Pani córka namawia mnie abym zgodziła się na jej występ w Państwa konkursie, chciałabym się zapoznać z zasadami uczestnictwa wcześniej niż w dniu, w którym sama impreza będzie się odbywała.
Nie chcę młodej robić nadziei jeśli uznamy z mężem, ze to jednak nie jest dla niej. Dlatego bardzo proszę o podanie linka do tego regulaminu abyśmy mogli się zapoznać zanim powiemy dziecku, ze może wziąć udział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BoleslawianinXA niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:18
Przestan Kobieto robic podchody i przeszkadzać w oranizacji tego konkursu masz podany na plakcie nr.telefonu to dzwon.Robisz niepotrzebny ferment.Pojdziesz z dzieckiem na konkurs,jak Ci się nie będzie podobalo to się wycofasz i zrezygnujesz.Nikt w internecie nieupublicznia regulaminow konkursow ,bo sa to dokumenty opatrzone klauzula jako autorskie,bez upubliczniania.Piszesz bzdury o promocji miasta,o jakims patronacie.Co to ma z tym wspólnego.Normalny konkurs jak każdy inny.Kto chce za udział zaplacic i wystartować ,to startuje ,a kto nie to siedzi w domu i czyta ksiazke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2014r. o 5:11
~BoleslawianinXA napisał(a): Przestan Kobieto robic podchody i przeszkadzać w oranizacji tego konkursu masz podany na plakcie nr.telefonu to dzwon.Robisz niepotrzebny ferment.Pojdziesz z dzieckiem na konkurs,jak Ci się nie będzie podobalo to się wycofasz i zrezygnujesz.Nikt w internecie nieupublicznia regulaminow konkursow ,bo sa to dokumenty opatrzone klauzula jako autorskie,bez upubliczniania.Piszesz bzdury o promocji miasta,o jakims patronacie.Co to ma z tym wspólnego.Normalny konkurs jak każdy inny.Kto chce za udział zaplacic i wystartować ,to startuje ,a kto nie to siedzi w domu i czyta ksiazke.


:) Jedno pytanie i dalej nic! Jeśłi to jest taka prosta odpowiedż, to dlaczego nie powiedziano o tym od razu! NORMALNY KONKURS JAK KAŻDY INNY...w większości "normalnych konkursów" regulaminy są dostępne :). Myślę o informacjach , które zazwyczaj się upublicznia, właśnie w formie regulaminowej/ często jednostronnej / a nie o wewnętrznych dokumentach, w których się mówi o paragrafach.. Prosze więc nie przesadzać z tymi klauzulami :). Dance Vision Poland ratuje życie !- to na prawdę wspaniała inicjatywa ! Dziewczynom umożliwia się potem wyjazd na wybory regionalne Miss Polski, to już inna "Bajka"! Temat charytatywny jest tu wpleciony i wykorzystywany do "granic". Mało kto to kwestionuje, nie rozmawiamy o chorym chłopcu, któremu potrzebna jest KAŻDA POMOC! Wspaniale,że się łączy cele. Dlatego w tej sytuacji, trzeba umieć to połączyć !
Reagują między innymi Ci, którzy chcą i interesują się uczestnictwem, wymieniamy poglądy!
"Normalny konkurs jak każdy inny..." ech :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza