Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukradli bankomat
~ga; niezalogowany
26 lutego 2014r. o 21:16
żegnaj bankomaciku ;( ;(
Będziemy tęsknić
Jedyny powiew wielkomiejskiego stylu życia a tu rach ciach i niema!!!
a gdzie sąsiedzi? nic nie słyszeli? jak wieczorem ktoś głośniej pierdnie to od razu słyszą a le jak bankomat kradną to nic nie widziałem nic nie słyszałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESŁAWCZAN niezalogowany
26 lutego 2014r. o 22:18
Kogo interesuje co się dzieje w jakiejś GROMADCE??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomi niezalogowany
26 lutego 2014r. o 23:53
Jak Cie nie interesuje to po kiego ch.. tu zaglądasz ciołku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smieszek niezalogowany
27 lutego 2014r. o 8:23
:D dobre,dobre, ale sie dzaidowi zebralo boleslawianin od 7 bolesci!!! :D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pajzano niezalogowany
27 lutego 2014r. o 8:31
Cieszta sie , że daszku nie wyrwali.. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czesiek niezalogowany
27 lutego 2014r. o 10:16
im ponoc tylko monitor byl potrzebny ,bo sie przy kompie spalil! :D ,kase pewnie oddadza na Dom Alberta. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~handlarz wiejski niezalogowany
27 lutego 2014r. o 14:27
~ napisał(a): gromadka ma bankomat? no to ci zbieracze grzybów i jagód chyba nieżle zarabiają

przepraszam gromadka miała bankomat


Sam wp..asz te grzyby i jagody przez nas zbierane. Widziałem cię, jak kupowałeś u mnie kilogramami na targowisku miejskim, nawet ci opust dałem bo się na kolanach prosiłeś... zakompleksiony mieszczuchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Geldautomat niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:28
chciałbym za pośrednictwem portalu przekazać wszystkim mieszkańcom Gromadki najszczersze wyrazy współczucia z powodu zaistniałej tragedii

niech moc będzie z wami...
Obi-Wan Kenobi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza