Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa laptopa

~~Roman77 niezalogowany
14 lutego 2017r. o 15:44
A nie lepiej wybrać nowy sprzęt, który nie będzie się psuł? Z doświadczenia wiem, że jak laptop zacznie się psuć, to cyklicznie będzie trzeba z nim odwiedzać serwis. Teraz dobre laptopy można dostać nawet za 1500zł. W http://techfresh.pl/jaki-laptop-lenovo-do-1500-zl-ranking-5-najlepszych-modeli macie zestawienie takich sprzętów. Ja bym zdecydowanie brał nowego lapka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 16:12
~uzytkownik1 napisał(a): Laptop padł, nie włącza się, byłem pytałem ponoć najbliżej we wrocku cos zdziałam, możliwe ze wystarczy flashowanie Biosu , naprawde nikt mi tego tutaj nie naprawi ?

Polecam serwis w Jeleniej Górze , naprawiałem HP pavilion , www.kiubit.pl. Wejdź na na stronkę i zadzwoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bitek.pl niezalogowany
14 lutego 2017r. o 16:48
www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dddd niezalogowany
14 lutego 2017r. o 21:18
kolego, zacznij od najprostszej rzeczy - sprawdź czy działa zasilacz. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.. niezalogowany
14 lutego 2017r. o 21:33
Boże... Cóż za rada... Wcześniej sprawdź czy masz rachunek za prąd zaplacony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 22:30
laptop jest na baterie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hhf niezalogowany
15 lutego 2017r. o 10:12
Nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbyszek89 niezalogowany
2 marca 2017r. o 12:07
Najlepiej posprawdzaj, czy faktycznie wszystko masz odpowiednio podłączone i ustawione. Jeśli tak, to idź do serwisu i spytaj, w czym może być problem i jaki może być koszt całej naprawy. Być może okaże się, że lepiej jest kupić nowy komputer, bo w http://gameplatform.pl/jaki-komputer-do-tekken-7-wymagania-sprzetowe/ fajnie widać, że ceny laptopów znacznie spadają. Przekalkuluj sobie wszystko sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza