Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~ niezalogowany
5 marca 2014r. o 16:48
taa a obsługa siedzi na facebooku zamiast pracować, kelnerka powinna wziąć się za robotę jakieś sprzątanie i wycieranie stołów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10839
#asza nieaktywny
5 marca 2014r. o 20:46
Byłam. Zjadłam. Zapłaciłam tyle ile chcieli... mój wybór - chcę zjeść poza domem - liczę się z tym, że trzeba zapłacić.
Jeśli jest za drogo - nie jem a jeśli jednak mam ochotę to jem.
WOLNY WYBÓR. NIE CHCESZ - NIE ZAMAWIASZ - NIE PŁACISZ.

Jedzenie dobre, obsługa miła i nic nie śmierdziało.

Podejrzewam, że gdybym chciała zjeść placek po meksykańsku z garścią chili i powiedziałabym o tym przed zamówieniem to chyba nie byłoby problemu. Myślę, że po prostu trzeba powiedzieć, zapytać się czy jest ostre, czy nie itd. Komunikacja to podstawa.
Polecam i to by było na tyle.


Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:08 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2014r. o 21:01
Asza ,ale nie wszyscy o tym wiedzą.Tu chodzi o to aby obsmarować.Coby nie pisać jest to reklama która działa. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klyjęt niezalogowany
5 marca 2014r. o 21:16
~gość 0001 napisał(a): zapewniam ,iż obsługa w restauracji jest zupełnie inna niż w pierogarni, a jedzonko naprawdę dobre ;) byłem, sprawdziłem :)


pozdrowienia dla Pani zza lady - milo popatrzec na ladna buzke:)

Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:18 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2014r. o 21:19
proszę zauważyć,że w cenę dania nie wlicza się tylko cenyć składników. jest bardzo duży szereg kosztów, które niestety muszą być wliczone w ostateczną cenę wyrobu(czyli dania).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
6 marca 2014r. o 9:25
Może się wybiorę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek niezalogowany
6 marca 2014r. o 9:29
Kiedyś to ten lokal miał duszę a teraz-jeden z wielu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2014r. o 9:40
~Mirek napisał(a): Kiedyś to ten lokal miał duszę a teraz-jeden z wielu
Teraz to ma duszę,kiedyś to była speluna,pełno pijusów było i smród papierosów.Teraz jest bardzo sympatycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza